Жінка-детектив. Стежимо за листуванням чоловіка

Для початку давайте згадаємо про те, що таке поняття, як особистий простір , ніхто не скасовував, навіть якщо ви знаходитесь у серйозних відносинах або одружені. Повагу особистого простору партнера і довіра лежать в основі міцних відносин (звичайно, про довіру можна говорити лише в тому випадку, якщо ви не стикалися з його зрадами і ситуаціями, геть позбавляє довіри). Найчастіше той факт, що ваш чоловік листується з іншими жінками в соціальних мережах, нічого не значить.

Причин може бути багато: базікає від нудьги або по старій, ще холостяцького , звичкою, намагається самоствердитися, перевіряє, чи здатний він знайти спільну мову з іншими жінками, і так далі. Причини можуть бути більш серйозними, і в цьому випадку на них дійсно варто звернути увагу. Наприклад, якщо вашому чоловікові не вистачає спілкування в сім'ї, він цілком може шукати його на стороні.

Або ж з-за вашого постійного придушення не відчуває себе в достатній мірі чоловіком, а у віртуальному спілкуванні він самець і мачо . Як же так, запитаєте ви, адже якась частина знайомств у соціальних мережах дійсно переростає в реальні відносини, а багато хто саме так і познайомилися зі своїми обранцями! Так, дійсно, це так: знайомства трапляються, в тому числі і фатальні.

Певна частина чоловіків і жінок зраджувала, змінює і буде змінювати. І абсолютно неважливо, де вони будуть шукати нового партнера в соціальній мережі, в автобусі або на роботі. Якщо потреба в зраді є, вона буде реалізована так чи інакше. І те, наскільки ретельно ви будете вести стеження або переглядати смс-повідомлення, положення справ не змінить. Якщо шлюб може розвалитися тільки з-за того, що один із партнерів є активним у соціальних мережах, то, швидше за все, в цих відносинах давно щось зламалося.

Якщо зерно сумнівів засіло в голові, буває дуже складно утриматися від тотального стеження і постійних докорів. Ми хочемо знати правду у що б то не стало і швидше готові крадькома перевіряти телефон партнера, що прямо і відкрито поговорити з ним. Але тільки розмова допоможе розставити все на свої місця. Гра в детектива принизлива для обох партнерів.

Буває, що впоратися з почуттями та емоціями самостійно не вдається. Часто ми не знаємо, як поговорити з коханою людиною про хвилюючих нас проблеми. Якщо ви опинилися в такій ситуації, не соромтеся звернутися до психолога.

Не поспішайте збільшувати сумну статистику, любіть один одного і довіряйте!

Схожі статті: