Терміново грудничок. Висока температура

Вранці прокинувся дитина з температурою 38.7. потім піднялася до 39 Більше нічого. . Ми з маленького села , у нас тут тільки амбулаторія. Поїхали за тридев'ять земель в місто, показали педіатра, здали сечу, кров кал. Все плюс мінус в нормі, трохи знижені лейкоцити і взагалі лікар сказав зразок вірусне. Нежитю, кашлю, горло не червоне . Дали Нурофен спала до 37.8, через 4 години температура знову 39.5 Знову дали. Зараз знову 39.1 ...

Треба збивати. Чергуйте ібупрофен з парацетамолом. Не кутати,можна прохолодний компресик на лобик.

При спазмі судин - перед жарознижувальну дати но-шпу. Поїти водичкою! нещодавно ми так теж хворіли.тільки нам 2 роки вже. тим-ра 39,9 була. горло не червоне,але соплі. Лікар казала робити так нурофен в сиропі і в попу анальдим. тим-ра спадала до 37, 1 і трималася так 6-7 годин Може бути розеола...при ній висока температура, погано сбиваемая, і немає ні соплів ні кашлю, на 3-4 днів з'являється висип.Погуглите.

Найз-це той же немесулид.Як і Найз, дратує слизову шлунка,важкий препарат.А по темі,автор,чергуйте Нурофен і парацетамол.Через три дні температура зменшиться. Коли у дері в рік була температура 38,9, і категорично не збивалась нічим нам на швидкій порадили 1/3 ношпы і 1/3 анальгіну, температура збилася миттєво. Якщо 7 місяців думаю по четвертинці дайте це одно уколу ношпа з анальгіном. Як же я боюся такої температури виїжджаючи за межі міста.

Правильно. чергуйте нурофен та панадол наприклад (ібупрофен і парацетамол), багато поїть, хоч кожні 10 хвилин пропонуйте теплу водичку. без рідини температура не піде, хоч упейтесь жаропонижаюшими. Ні в якому разі не обтирайте уксосом або горілкою розведеними. до інфекції ще додасте отруєння або опік, шкіра дуже чутлива і вбирає все. В кімнаті повинно бути прохолодно, немовлята ще охолоджуються за рахунок дихання.

Якщо симптоми інші не з'являться завтра, то цілком ймовірно, що це розеола. дитяча хвороба, яку пеиеносят практично всі з 6міс до 2-3 років. Якраз характерна несбиваемая температура і відсутність інших симптомів. Після 3 денний гарячкм, температура спадає і з'являється висип. Лікування не потребує, йде за 1-3 дні сама. Треба збивати. Чергуйте ібупрофен з парацетамолом.

Не кутати,можна прохолодний компресик на лобик. При спазмі судин - перед жарознижувальну дати но-шпу. Поїти водичкою! у нас 4й день такого ж, теж 7 міс. збивали нурофеном і свічками анальдим, вночі навіть до 40 піднімалася. Вчора здали кров, сьогодні лікар сказала розеола. В основному збивати температуру, не кутати, поїти і спостерігати якщо більше ніяких симптомів - це може бути Розеола. у нас трималася висока температура 4 дні, погано збивалась. потім різко нормалізувалася і дитину обсипало дрібною висипкою.

Через день висип пройшла...все, це кінець хвороби. якщо більше ніяких симптомів - це може бути Розеола. у нас трималася висока температура 4 дні, погано збивалась. потім різко нормалізувалася і дитину обсипало дрібною висипкою. Через день висип пройшла...все, це кінець хвороби. Це і є спазм. Такий же спазм відбувається і з судинами в кишечнику. З-за цього діючі речовини препаратів не всмоктуються, і температура не збивається. найз - це німесулід.

Заборонений для дітей у багатьох країнах світу. Викликає зміна формули крові,погано впливає на печінку.Діє як жарознижувальний добре Дуже подобалися свічки анальдим, старшому дитині 6 років весь час ними збивала температуру, а ось у молодшого 1,1 проявилася побочка, температура збилася, але дитина не міг заснути 8 годин, це були тортури, як для нього, так і для мене, тобто він засинає і здригаючись прокидається, у нього була нервова система на межі від цього ліки. Більше точно не буду їх дітям ставити.

У нас восени донька хворіла (рік) - три дні температурила, при цьому навіть соплів не було, але педіатр при огляді сказала, що горло червоне. Через три дні температура вже прийшла в норму, день взагалі було все чудово, а потім тільки з'явилися соплі... А температура у маленьких вона так і піднімається, поки малюк хворіє - весь час треба бути напоготові, тому що зараз може не бути, а через півгодини вже 38,5. Я своїй темпу вище 38 вже збиваю, 38,5 не чекаю, тому що їй при 38 вже погано.

Якщо дитина нормально переносить темпу, то до 38,5 можна не збивати... Можна чергувати Нурофен з яким-небудь препаратом на основі парацетамолу (дитячий Панадол або Еффералган). Ось, наприклад, ви дали Нурофен, температура спала, а через три-чотири години знову піднялася, Нурофен начебто давати по інструкції ще можна - можна дати Ефералган. Я ще ставила свічки Цефекон Д (діюча речовина - парацетамол).

Тому що наша дочка Еффералган пити не хотіла, від нього нудило... Вночі перевіряйте, щоб ніжки-ручки не були холодними, якщо буде температура. Якщо будуть холодними, можуть початися судоми - це не смертельно, але дуже неприємно,краще не допускати...

Якщо будуть холодними - зігріти їх (прикладати грелочку, наприклад) і дати дитині 1/4 таблетки Ношпа.

Схожі статті: