Що таке гонконгський грип його симптоми і лікування

В рідкісних випадках відбувається дисфункція печінки, ендокринних залоз, нирок. Але не варто хвилюватися, перераховані вище ускладнення можливі лише в тому випадку, якщо не лікуватися зовсім від даного захворювання і переносити його на ногах. Як бачите, дуже неприємні і сумні симптоми. Це зайвий раз нагадує, що не слід халатно ставитися до захворювання і до свого здоров'я. Це питання хвилює багатьох, особливо тих, хто захворів.

Що ж, в цій справі головне не поспішати. Навіть якщо у вас на другий день не спостерігається підвищеної температури тіла, то це не привід йти на роботу або в школу. Скільки днів лікується хвороба, залежить від організму людини і занедбаності захворювання. Наприклад, у більшості випадків вже на третій день зникає підвищена температура.

Лікування триває близько 10 днів. Все це час необхідно перебуває вдома, і дотримувати постільний режим. Чим небезпечний цей вірус? А тим, що, якщо не долікуватися, інфекція почне прогресувати з ще більшою силою і обов'язково потягне за собою ускладнення. Важливо! Якщо довго тримається температура, в такому випадку необхідно терміново звернутися до лікаря, можливо, він призначить додаткове лікування або стаціонар.

Слід підкреслити, що гонконгський грип при вагітності лікується виключно в стаціонарі, під наглядом лікарів. Застосовуються препарати, які не впливають на плід матері і не несуть загрозу здоров'я майбутньої дитини. Категорично не рекомендується проводити лікування за допомогою антибіотиків. Гонконгський грип у дитини так само лікується стаціонарно, під наглядом лікарів.

Дітям призначається використання жарознижуючих сиропів, свічок. У рідкісних випадках використовується антибіотик. Важливо! Відносно вагітних жінок і маленьких дітей головне, вчасно звернутися до лікаря при перших же симптомах вірусу. Як передається вірус?

Важливе питання, знаючи відповідь, ви вбережете себе від хвороби. Передається він повітряно-крапельним шляхом. Насамперед, відзначимо, що основний спосіб профілактики, марлева пов'язка на обличчя. Важливо!

Якщо оголошена епідемія вірусу у вашому місті, в такому випадку необхідно носити на обличчі марлеву пов'язку, коли виходите з дому. Багатьох хвилює, а чи є вакцина? Адже це кінець кінцем допоможе і зовсім викорінити проблему. Звичайно ж, є! Щеплення роблять дітям і дорослим.

Вакцину необхідно зробити заздалегідь, щоб імунітет встиг сформуватися. Кращий час для щеплення, це початок грудня. Слід подбати про здоров'я. Виключіть шкідливу їжу з раціону, їжте більше фруктів і овочів, частіше гуляйте на свіжому повітрі, займайтеся спортом. Впевнені, дотримуючись вищенаведених правил, хвороби будуть обходити вас стороною.

Бажаємо вам міцного здоров'я. Не хворійте.

Схожі статті: