Неприємний запах у квартирі: як позбутися?

У Вас в квартирі з'явився неприємний запах? Або, можливо, Ви зняли нове житло, а вона виявилася з душком»? Дана проблема дуже підступна – запах дратує тільки спочатку, а потім до нього звикаєш. При цьому він просочує речі, меблі, штори, а гості відчувають його прямо з порогу. Вивести такий аромат дуже непросто, але можливо. І чим раніше Ви почнете боротьбу, тим вище шанси на успіх. Перше, що Вам потрібно буде зробити – це зрозуміти, чим саме пахне.

Пройдіться по всім потенційним джерелам вони – клітинам тварин, сміттєвих відрах, місцями за шафами, перевірте кожен куточок і кожну щілину на кухні. Якщо Ви усунете джерело, залишиться провести генеральне прибирання, ретельно провітрити приміщення – і в будинку буде чистота, порядок і свіже повітря. Для усунення легких неприємних ароматів, які виникають в туалеті і на кухні, можна використовувати освіжувач повітря за низькою ціною, який Вам пропонує купити інтернет-магазин «Вкусландия».

Але в запущених ситуаціях одним спреєм проблему вирішити не вийде. Якщо на кухні, в туалеті, коридорі потенційних джерел смороду багато, то чому так деколи неприємно пахне в кімнатах? Радимо шукати причину в меблів – це можуть бути старі або нові шафи, ганчір'я, нестираные і засунуті на дальню полицю помилково речі та багато-багато іншого.

Поверхнева перевірка результатів не дала? Наведіть порядок, переройте всі полички і скриньки. Порада: в шафи з одягом та іншими речами можна класти спеціальні мішечки-саше. Вони ароматизують повітря і усувають неприємні запахи. Справжня проблема – це коти і собаки.

Аромати їх сечі із працею віддаляються з паркету і лінолеуму, а з килима не видаляються взагалі. Якщо в будинку є щеня, кошеня чи доросла тварина, яке час шкодить в недозволених місцях, радимо придбати засіб для миття підлоги. Прибирання з його застосуванням допоможе Вам навести чистоту і зробити повітря свіжим. Також для миття підлоги можна використовувати звичайне рідке мило. Не забувайте вчасно чистити котячі лотки – інакше аромат буквально вбереться в стіни туалетної кімнати, і вивести його буде дуже важко.

Операція з усунення неприємних запахів пройшла успішно? Тепер Ваше завдання запобігти їх появі в майбутньому. Непогано допомагає також ароматизація приміщень – із застосуванням спеціальних паличок, ароматичних ламп і так далі.

Затишок Вашого будинку в Ваших руках!

Схожі статті: