На якому місяці вагітності з'являється живіт у худих

Для вагітної жінки дуже важливо знати, коли у неї почне збільшуватися животик, адже в цьому випадку вже не вдасться приховувати свою вагітність від стороннихлиц. Згідно з гінекологічними обстеженнями зростання живота вагітної жінки починається з 16 тижня вагітності, тобто це таке зростання, який буде добре помітний. При цьому не варто думати, що на 16 тижні вагітності ваш живіт буде настільки великий, що його побачать і оточуючі, ні, збільшений живіт можна буде помітити тільки без одягу.

Рекомендуємо ознайомитися, ЯК РОСТЕ ЖИВІТ ПРИ ВАГІТНОСТІ Для худих вагітних дівчат зростання живота починається на кілька тижнів раніше, ніж описано вище, а для повненьких помітність живота стає на кілька тижнів пізніше. 16 тиждень вагітності вказує на середній час початку видимого росту живота вагітної жінки, але фактично може бути все по-іншому. На швидкість росту живота впливають наступні фактори.

У перворожающих дівчат видимість живота стає помітна трохи пізніше, ніж у повторно вагітних, так як у перворожающих м'язи живота більш пружні і ще не вміють розтягуватися. Живіт починає зростати в залежності від розмірів плода і швидкості його зростання, якщо плід великий, то животик з'явиться раніше, те ж саме при багатоплідній вагітності. Також живіт при вагітності буде менш помітний, якщо плід розташовується на задній стінці матки, тобто початок зростання живота залежить від розташування плода в матці.

Рекомендуємо ознайомитися, СПОСОБИ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ Ріст живота залежить і від статури вагітної жінки, її росту, ваги і т. п. Ніж худіша статура, тим швидше буде помітний ріст животика при вагітності, чим більше жінка, тим довше не буде помітно зростання живота. Якщо жінка має високий зріст і повні стегна, то видимість зростаючого живота буде помітна дещо пізніше, ніж у жінок низького і худого зростання.

РАННЄ ПРОЯВ: Живіт починає рости і бути помітним на терміні 14 тижнів, якщо дівчина худорлявої статури, або плід швидко росте і має великі розміри, або вагітність багатоплідна. ПІЗНІШЕ ПРОЯВ: Якщо дівчина повна, має високий зріст, або плід не відрізняється швидкими темпами зростання, то термін, коли буде видно зростання животика, складе приблизно 18-20 тиждень вагітності.

Схожі статті: