Любовний трикутник: Як розлучитися з чоловіком, який одружений

Згодом жінка, яка складається у відносинах з одруженим чоловіком, приходить до висновку, що їм варто розлучитися, тільки як правильно це зробити? Насамперед, потрібно усвідомити – тільки вона може поставити крапку у відносинах, і тільки від неї самої залежить її майбутнє щастя. Але вже з вільним людиною.

Насамперед, самому чоловікові. Причин для цього безліч – починаючи з банального підвищення самооцінки і закінчуючи дійсно глибокими почуттями. Коли пристрасть у відносинах приглушається, жінка усвідомлює, що потерпілою стороною у відносинах з люблячим чоловіком є вона сама: і прав-то ніяких на нього у неї немає, і все, що вона має від нього – всього лише ілюзія повноцінного спільного життя двох людей.

Тоді й приходить розуміння, що розставання з одруженим чоловіком буде найкращим рішенням. У психологів на це питання є однозначна відповідь – вся справа в психічної залежності. Одружений чоловік якого любиш – умілий маніпулятор, який грає на струнах слабкої душі. Він дає жінці кохання (від неї ми літаємо на крилах), секс (іншого партнера у жінки немає), рятує від самотності (адже не всім так легко знайти чоловіка для шлюбу).

Цілком природно, від усього цього «багатства» жінці важко піти, тим більше, якщо сам чоловік не бажає розлучатися. Найголовніше – позбавити себе від залежності від самого чоловіка. Психологи радять починати з найпростішого: при виникненні будь-яких ситуацій, рішенням яких займався чоловік, не звертатися до нього за допомогою.

Повірте, ви самі здивуєтеся, як все виявляється просто, і що для цього коханець зовсім не обов'язковий. Всі поради психолога про те, як розлучитися з одруженим чоловіком, зводяться до того, то жінці необхідно наповнити своє життя цікавими подіями, тоді думки в голові перестануть крутитися тільки навколо чоловіка. І душа розчиняться назустріч новим знайомствам. Так як розлучитися з коханим чоловіком важко – разлюбите його.

Шукайте в ньому недоліки, культивуйте в собі негативне ставлення до них. Чоловік, тим більше люблячий, відпустить просто так, будуть намагатися повернути все назад, будуть освідчуватись у коханні, клянусь усіма святими, що «все у нас буде добре». Позбавте себе від подібних виливів, а то, не приведи господи, піддастеся на вмовляння і тим самим вкраде у себе можливість зустрітися з новим чоловіком. Тому змініть номер телефону. Звільніться з роботи, якщо працюєте разом.

Вирішили піти – не думайте як красиво це зробити. Кидайте все і біжіть, з усіх сил біжіть від нього за своїм щастям!

Схожі статті: