Які парфуми подарувати молодій людині до 20, чоловікові 20-30 років і тд?

Ну це суто індивідуально. Деяким подобаються солодкі, деяким різкі. Я от чоловікові подарувала одні і на жаль прогадала.

Але другий раз всі такі йому сподобалися духи. Це Lacoste. І ми разом ходили вибирати. Безсумнівно - дарувати потрібно саме ті парфуми, які воліє Ваш улюблений чоловік. Наприклад, якщо йому подобаються виключно солодкі аромати дарувати тільки солодкі парфуми, якщо аромати свіжості і дарувати, відповідно - тільки такі аромати.

Якщо Ваш чоловік любить і те й інше - то Вам необхідно підшукати для нього що-небудь таке екстравагантне і шокуюче. Аромат повинен бути в першу чергу модним. І звичайно ж, дарувати потрібно тільки ті парфуми, що сподобалися Вам. Як би Ви поставилися до такого подарунку, який подарував би Вам коханий, якщо б він подарував не сподобався йому подарунок?

Вибирайте з душею, з почуттям, з толком, з розстановкою, поцікавтеся у своїх подруг, у продавця нарешті. Якщо Ви оберете подарунок з душею, то від подарунка не буде розчарування. Якщо чоловік дуже примхливий, то краще придбати пробник або не купувати аромат взагалі. До речі запитати у продавця, що беруть найчастіше (людям такого-то віку) - найкращий і безпрограшний варіант. Удачі Вам у виборі подарунків на майбутній свято Новий рік!

А мені і моєму чоловікові подобаються парфуми фірми Ейвон. І не дорогі і стійкі. Я вже неодноразово купувала йому в подарунок, він залишився задоволений. Ще подобаються Lacoste і віскі. Смаки в ароматах у нас з чоловіком збігаються і тому часто даруємо один одному парфум.

Вважаю, що чоловік повинен гарно пахнути, так що хотілося б його з'їсти) Я люблю мужественые аромати а не солодощі.Кельвін Кляйн та це добре, Кензо непогані є чоловічі, Ван мільйон, а і ще ЛАкоста так, це дуже крутый духи, вони в білій банку не пам'ятаю назви. Мекс гарні запахи для чоловіків. Згодна що Крістіан Лакруа теж круті, просто супер Я своєму хлопцеві подарувала ЛАКОСТА( грайливий стиль) Дорогувато, але йому дуже подобаються, та й взагалі багато хто воліє його!

Пахнуть не якимось ацитоном, а дійсно хороші і стійкі духи! Привертають увагу))) Дарувати парфуми можна тільки в тому випадку, якщо точно знаєш , що віддає перевагу твій чоловік, або якщо він взагалі не користувався порфюмом. А то можна і не отримати подяки за подарунок. З цього краще акуратно поцікавитися у свого молодого людини, які запахи він віддає перевагу. Думаю Hugo Boss.

Шлях ваш бос смачно пахне. Мені дуже подобатися. При цьому пробували різні, а зупинилися на цих.....

Питання досить гостре й актуальне. Так як перед покупцем постає величезний вибір самих різних парфумів з ще великою різноманітністю ароматів і ноток. Не кажучи вже про ціновому різноманітності, в якому міг би загубитися навіть Ейнштейн. І що найбільше вводить в розгубленість, так це заяви що всі духи кращі і саме їх модель сама-сама. Давайте спробуємо розібрати проблематику питання, підійшовши до нього з різних сторін. Я постарався зібрати необхідну інформацію з відкритих джерел, так само взяв до уваги думки учасників і гостей форуму.

Прийшов до висновку, що необхідно розглядати покупку як мінімум з трьох сторін: Етичної, Фінансової і Смаковий. Насправді їх більше. Перед тим як Ви задалися питанням: «Які парфуми подарувати хлопцеві?» – необхідно розуміти сподобається подарунок чи ні. Тому що з одного боку Ви можете ненароком образити свого молодого чоловіка.

Хлопець може подумати, що таким чином Ви натякаєте на його неприємний «аромат» і намагаєтеся якось це виправити (а можна просто сказати йому). З іншого боку молодий хлопець може приємно здивуватися такому подарунку і прийняти його з великим задоволенням, що нам і потрібно =). Передбачити реакцію можна і ймовірність успіху залежить від знань про своєму молодому хлопцеві чи знайомому. Думаю проблем з чоловіками в цьому плані не повинно бути, так як люди один одного добре знають і частково або повністю передбачають реакцію.

А як бути, якщо важко з'ясувати реакцію на подарунок? Спробуйте звернутися до друзів з питанням «чи Варто дарувати парфуми хлопцеві?», напевно старі друзі знають – користується молодий чоловік духами або віддає перевагу тільки дезодоранти. Використовуйте інформацію з облікового запису Соціальної Мережі хлопця! Можливо вийде зрозуміти його характер і реакцію на подарунок. І, звичайно, інформація з першоджерела =) – необхідно провести огляд парфумів у нього вдома, з'ясувавши ніж він користується.

Поставив її на друге місце, але можна було і на перше, так як більшість вибирає парфуми для чоловіка, хлопця або чоловіка керуючись саме ціновою політикою парфумерного бренду. Але скільки б не коштував подарунок, якщо він абсолютно не потрібен толку від нього, а відповідно задоволення ніякого. І тільки настрій собі зіпсуєте. Припустимо ми з'ясували, що духи хлопцеві сподобаються і навіть необхідні, так як у нього вони закінчуються або відсутні. Тоді подумки переходимо до наступного етапу, мабуть найважчого – вибір самих духів.

Багато хто скаже: «Та я купив одні духи і користуюся ними у всіх випадках і не парюся!». Такий підхід зрозумілий і стандартний зважаючи нашої фінансової недостатності. Раніше у мене були тільки одні парфуми, ще в юності мені їх подарувала мама – називалися якось Ноир Гангстер (такий чорний флакон з гангстером на лицьовій стороні).

Вони мені не дуже подобалися, але вибору не було, тому користувався ними неохоче і тільки при необхідності =). Викинув їх навіть не використавши до кінця, так як купив нові – сам. є духи від Армані ними користуюся коли з дружиною йдемо гуляти на культ-масові заходи, театри, ресторани, бари і т. д. користуюся подарунком від дружини – туалетною водою Булгарі майже щодня. Після нього перестав користуватися дезодорантом, так як приємний аромат досить стійкий і його вистачає на цілий день спокійно.

До того ж дезодоранти, навіть найкращі і брендові, негативно впливають на здоров'я. Так само парфум варто вибирати виходячи з віку майбутнього володаря духів. Адже, наприклад, яскравий цитрусовий насичений аромат молодіжної лінії може абсолютно не сподобається більш старшому поколінню, яке більше віддає перевагу класичним ноток.

Умовно вибір ароматів можна поділити на чотири групи (приклади фірм взяті виходячи з їх представлених описів до продукції): - До 20 років – зараз, уже в 2017 році рекомендують парфум Живанши Пі Нео (Givenchy Pi Neo), Мандарина Дак Мен (Mandarina Duck Man), Лакоста 12 Роуж (Lacoste 12 Rouge), Кензо 7:15 на Балі (Kenzo 7:15 am in Bali) і тд. В основному молоді подобається новинки світу парфуму і вони женуться за модою і брендами. Враховуйте це купуючи подарунок молодій людині. - Від 20 до 30 років.

У цьому віці до придбання парфумів або туалетної води ставляться більш практично – аромат повинен подобається всім і коштувати вони повинні не дорого. Що рекомендують: Живанши Пюр Хом (Givenchy Pour Homme), Мекс Мен (Mexx Man), Ів Сен Лоран серія La Nuit De L Homme, Давидоф Чемпіон (Davidoff Champion). В цілому я перераховую лише малу частину можливих варіантів виділяючи ті які знає і користується народ - 30 до 45 років. Чоловіки в цьому віці зазвичай дуже владні й самодостатні, тому часто вибирають духи, одеколон або туалетну воду, яка подобається саме їм, а не оточуючим.

Тим самим вони підкреслюють свою індивідуальність і неповторний стиль. Багато позитивних відгуків знайшов про такі марки: Версаче Мен Оу Фреш (Versace Man Eau Fraiche), Живанши Пюр Хом Блюу Лейбл (Givenchy Pour Homme Blue Label), Аззаро Вонтед (AZZARO WANTED), Dior Fahrenheit Parum (транслітом не ризикнув писати) - Старше 45. У цьому віці цінують комфорт, витонченість смаку і благородні класичні аромати.

Що сьогодні рекомендують: Боттега Венета Пюр Хом (Bottega Veneta Pour Homme), Крістіан Лакрокс Базар Пюр Хом (Christian Lacroix Bazar Pour Homme), Гучи Гилти Платинум Пюр Хом (Gucci Guilty Platinum Pour Homme) Не приймайте ці приклади за остаточне і єдине рішення. Я лише хочу порадити. Вибір дуже великий і зупинятися на якихось окремих моделях не варто.

По-п'яте, на сайті завжди можна звернутися по гарячій лінії за допомогою у виборі покупки або навіть забрати куплений товар в магазині поблизу від Вас! Так само при виборі парфуму варто враховувати спосіб життя молодої людини, його тип шкіри, сезонність та інші моменти. Ці фактори я хочу розкрити в наступних повідомленнях. Якщо цікаво відповідайте у гілці форуму, які конкретно питання цікавлять. Звичайно, це питання індивідуального вибору і смаку. Але можу сказати точно, що моєму хлопцеві і мені подобається D&G The one.

Одного разу в інтернеті натрапили на сайт, де побачили ці духи, нам сподобалося опис, вартість була нижчою, ніж у магазині. Вирішили спробувати. Було побоювання, що можуть виявитися підробкою, однак були приємно здивовані, відкривши упаковку, побачити оригінал)) І були доставлені в строк.

Запах теж виправдав наші надії, в результаті зупинили свій вибір саме на цих парфумах і замовляємо їх тепер тільки на сайті, так як в магазинах значно дорожче. все таки багато зараз, на жаль, підробок( Коротше, всім рекомендую D&G The One!!!

Схожі статті: