Як запланувати вдалу вагітність після завмерлої

Планування вагітності після завмерлої – відповідальний процес. Адже якщо майбутня мати хоче запобігти загибелі плоду і виносити здорового малюка, вона повинна дуже ретельно підготуватися до виношування малюка, дотримуючись усіх вимог гінеколога. Зб це стан, при якому плід раптово повністю припиняє свій розвиток, а потім гине.

При цьому часто буває, що викидня немає, і потрібно гінекологічна чистка. Ця проблема характерна для жінок всіх віків і може виникнути на будь тижня. Медична практика може привести багато прикладів, коли дитина гинув всього за місяць до передбачуваного терміну пологів.

Однак періодом особливого ризику є третя й четверта, а також шістнадцята і вісімнадцята тижня. Якщо з'явився хоча б один симптом із перелічених, слід негайно звернутися до свого акушера-гінеколога і зробити УЗД, яке визначить, чи є серцебиття у майбутнього малюка. Теоретично вірогідність завагітніти можлива вже через місяць після зб, проте на практиці все не так просто.

Адже медицина знає багато випадків, коли жінки завагітніли і знову втратили малюка. До того ж кілька відторгнень ембріона, що виникають один за одним, можуть спричинити безпліддя. Після зб, особливо якщо вона наступила на пізніх термінах, кожна жінка перебуває в стані стресу. Це природно, адже вона пережила втрату дитини, якого вже встигла полюбити.

Вагітність після завмерлої вагітності – це вихід з депресії і можливість знову почати жити повноцінним життям. Достатньо лише знати, як і коли можна вагітніти після завмерлої вагітності, щоб уникнути повторної чищення. Звичайно, жінка задається питанням про те, коли можна завагітніти після завмерлої вагітності, скільки місяців має пройти з моменту чищення і чи можна завагітніти повторно взагалі, адже знову відчути себе майбутньою матір'ю хочеться як можна швидше.

Універсальної відповіді на ці питання не існує, оскільки організм кожної жінки індивідуальний. Після завмерлої вагітності можна завагітніти і через місяць. Однак якщо дівчина завагітніла відразу після завмерлої вагітності, немає гарантії, що дитина знову не зупиниться у розвитку.

Швидка вагітність після неразвивающейся – це серйозне випробування для організму. У цій ситуації ні в якому разі не можна прислухатися до сторонніх порад, адже подруги своїми розповідями про те, хто через скільки завагітнів, можуть тільки нашкодити. У будь-якому випадку поспішати не слід.

Щоб повернутися до колишнього способу життя, потрібно певний час. Якщо мертвий плід був усунутий вакуумним способом або за допомогою лікарських препаратів, відновлення статевого життя може початися не раніше ніж через кілька тижнів. Після завмерлої дозволяється займатися сексом через місяць, щоб репродуктивна система встигла повністю відновитися.Упродовж як мінімум місяці рекомендується прийом протизаплідних.

Оптимальним варіантом є зачаття дитини через 6 місяців після завмерлої вагітності, адже жінка повинна певний час відновлюватися не тільки фізично, але і морально. Але тільки після здачі необхідних аналізів та консультації з лікарем: саме він повинен вирішити зачаття. Обстеження та здачі необхідних аналізів обов'язкові.

Адже важливо вирішити проблему, через яку сталася зб.Планування вагітності після завмерлої вагітності слід починати з візиту до свого гінеколога, який розповість, як завагітніти після завмерлої вагітності, які аналізи потрібно здати після завмерлої вагітності, і яке обстеження необхідно пройти. Стандартний список виглядає так: залежно від результатів обстеження, лікар призначить лікування. Універсального рецепту тут немає і бути не може.

Якщо пацієнтка завагітніла після завмерлої вагітності, не проконсультувавшись зі своїм лікуючим лікарем, це ризик. А вагітність відразу після чищення вимагає особливого спостереження протягом всього строку. Якщо всі аналізи після завмерлої вагітності здані, і лікар дозволив зачаття, можна знову починати планувати вагітність. При плануванні вагітності обов'язково правильно харчуватися і приймати фолієву кислоту.

Пити чи вітамінні комплекси, вирішувати вам і вашому лікареві. Також після завмерлої вагітності планування нової передбачає відмову від шкідливої роботи. Умови праці повинні бути щадними, контакт зі шкідливими речовинами потрібно виключити. З особливою обережністю слід поставитися до прийому ліків. При застуді краще лікуватися не таблетками, а народними засобами. Дозволити прийом будь-яких медикаментозних засобів може тільки лікар.

Завагітніла жінка повинна отримувати всі необхідні вітаміни, тому лікарі рекомендують вживати в їжу якомога більше овочів і фруктів, сиру та кисломолочних продуктів. Утримуватися ж слід від гострої, жирної і солоної їжі, перенасиченої різними приправами і прянощами. Плануючи поява на світ малюка, не слід повністю відмовлятися від фізичної активності, однак, навантаження повинні бути помірними. Перевагу необхідно віддавати не активного відпочинку, а спокійним тривалим прогулянкам на свіжому повітрі.

Однак при цьому не слід ставитися до вагітності як до чогось особливого. Це природний процес, який буде протікати цілком спокійно, якщо не брати все близько до серця. Багато жінок задаються питанням про те, як завагітніти після завмерлої вагітності. Якщо завмерла закінчилася викиднем без чистки, то це питання не повинно вас турбувати. Сталося зачаття в перший раз – трапиться і в другій.

Якщо ж ви перенесли вишкрібання, то здатність до зачаття може бути знижена. Але це зовсім не означає безпліддя. До вагітності після завмерлої вагітності слід ставитися з особливою відповідальністю: здати всі необхідні аналізи і приймати препарати, призначені лікарем. Якщо після лікування ви приступили до зачаття, воно може відбутися протягом року. Якщо ж після року спроб нічого не виходить, мова може йти про безплідді.

Ця проблема теж вирішувана – наприклад, методом ЕКЗ. Безумовно, підготовка до вагітності після завмерлої – це досить складний процес. У тому числі і психологічно. Адже вас мучить маса питань: як швидко можна вагітніти після завмерлої вагітності, з чого почати здавати аналізи, чи увінчається успіхом. Проте хвилюватися не треба.

За статистикою, більше 80 % жінок, що пережили зб, потім народжують здорових малюків. Тобто ймовірність народити приблизно така ж, як у інших дівчат. Головне – ретельно підготуватися до вагітності.

Схожі статті: