Як відрізнити справжній парфуми від підробки: 7 головних пунктів

За деякими даними 2/3 духів, які продаються в наших магазинах підроблені. Причому зустріти їх можна в багатьох відомих парфумерних мережах, а відрізнити від оригіналу деколи дуже складно. Підробляти духи дуже прибуткова справа.

Озброюйтесь інформацією і тоді ви порадуєте себе правильним вибором. Якщо ви вже визначилися з вибором парфуму, перед покупкою варто запастися інформацією про цих парфумах. Зайдіть на сайт виробника або почитайте відгуки в інтернеті, щоб точно знати, який у оригінальних парфумів флакон, де повинні бути логотипи, голограми, виїмки та захисні стрічки, тиснення, що має бути написано на етикетці. І уважно звірте всі ці відмінні ознаки з тим флаконом духів, який плануєте купити.

Не з пробником, а саме з тим, який опиниться у ваших руках вже біля каси. Целофан, в який упакований оригінальний парфум має середню щільність, а іноді він досить щільний. Занадто тонкий говорить про підробку, бо як не буде належним способом облягати коробку. Шви на задній і бічній стороні, виконуються з допомогою нагрівання і завдяки цьому мають акуратний і рівний вигляд.

Якщо шов нерівний або помітні сліди клею, перед вами явно не оригінал. Сам картон коробки для парфумів повинен бути щільним, всередині білим, без сіруватого відтінку, без наклейок, логотип друкують прямо на картоні. Солідні виробники користуються особливими сортами картону для кожного виробу, так що навіть на дотик можна визначити грубу підробку. Написи на упаковці зазвичай дрібніше, ніж на фальшивою. Без змащених і «стрибаючих» букв.

Справжній виробник завжди пише «Made in France», а не просто France. Зверніть увагу на назву парфумів. «Підпільний» варіант часто містить зайві літери. Робиться це для того, щоб піти від відповідальності за піратство. У той же час наївний і неуважний покупець може не помітити помилки і зробити покупку. Перед тим як піти в магазин за парфумами, до виробника на офіційний сайт. Подивіться, якого обсягу існують флакони для цього аромату.

Приміром, якщо представлені варіанти тільки по 50 мл, а в магазині вам пропонують по 100 або більше, то вас явно обманюють. Якщо ви купили парфуми закордоном або в duty free, не викидайте упаковку. По ній ви потім зможете визначити чи цей парфум в російському магазині. Виробники спеціально роблять оригінальний, складний дизайн, щоб позбавити шахраїв шансу зробити точну копію.

Скло повинно бути прозорим і без потертостей. Якщо воно має каламутний вигляд, то без «підробки» тут не обійшлося. Серійний номер та штрих-код нанесені прямо на флакон, а «елемент» з наклейками 100%-ва підробка.

Тому як, зробити все за правилами коштує великих грошей, а шахраї якраз і заробляють на дешевизні виготовлення. Як правило, написи в «недобросовісних» екземплярів не чіткі, не до кінця профарбовані, а букви і зовсім «танцюють». Навіть злегка придивившись, все це дуже просто помітити.

Офіційно поставляються в Росію парфуми проходять сертифікацію, і на них, відповідно до вимог, обов'язково повинна бути етикетка російською мовою з зазначенням адреси виробника, терміну придатності, нормативного Госту і штрих-коду Штрих-коди різних країн: Франція – 30-37, Великобританія – 50, Німеччина – 400-440, Іспанія – 84, Італія – 80-83, США, Канада – 00-09. В основному колір духів варіюється від палевого до темно-жовтого. Оригінал завжди відрізняється скромною забарвленням духів.

Коли у ваших руках виявиться флакон з яскраво-червоним або салатовим кольором, краще поставте його на місце. Зазвичай, як раз на кришці і «провалюються» досвідчені «кустарі», вважаючи, що цей елемент ніхто розглядати не буде. А ви обов'язково це зробіть. Підроблена кришка має задирки, нерівності, мало важить, так і логотип нанесено нечітко і сильно розмитий. Оригінальний дизайн запатентований і неповторний, як і самі духи.

Так що дивіться уважно, викривайте на місці злочину. Заодно перевірте роботу пульверизатора. Перші 2-3 рази «пшику» може виходити повітря, що залишився після заводської збірки, а після парфуми розпорошуються легко і рівномірно. Справжні духи складаються з трьох нот. При виготовленні підробки цього особливо не приділяють уваги, копіюючи лише базову ноту, і позбавляючи композицію всій привабливості.

Тримаються парфуми від 6 до 10 годин, при цьому ще два тижні можна відчувати досить інтенсивний аромат, якщо вони розпорошувалися на одяг. Навіть після прання, аромат якісного парфуму не зникає безслідно. Звичайно ж, перевірити парфуми на стійкість в магазині неможливо, але занадто різкий спиртовий запах повинен вас насторожити. Це основне, що вам слід запам'ятати, коли ви приймете рішення побалувати себе дорогим і ароматним шедевром. І ні в якому разі не купуйте духи з рук або в простих магазинах на розі.

У таких місцях крім підробки навряд чи ви знайдете щось справжнє. Вирушайте прямо в брендовий магазин і проводите там свою «експертизу». Якщо у вас все ще є сумніви з приводу достовірності парфуму, можна попросити сертифікат якості в магазині. За законом, його зобов'язані надати.

Коли отримаєш заповітний документ в руки, перевір оригінальність друку. Вона повинна бути «мокра», а не скопійована. Справжню друк нескладно відрізнити від скопійованої, треба тільки придивитися на неї під кутом. Надрукована на принтері друку не відрізняється від площини аркуша, а справжня трохи товщі і виділяється на аркуші. Якщо продавець говорить вам, що вміст флакона зроблено і розлите по ліцензії – це неправда. Французькі парфуми не можуть бути зроблені в Польщі, і тим більше в Китаї.

Парфумерні бренди не видають ніяких ліцензій на виробництво того, що продовжують випускати самі. Великі відомі бренди дуже рідко випускають для продажу флакони малого розміру, які у нас називають «пробники». В ручках-спреях по 8, 9 і 15 мл справжніх парфумів теж не буває, виняток — марка Сальвадор Дали.

Визначити справжні французькі парфуми можна і за написами: часто бачиш «parfume», хоча у Франції обходяться без останньої «e» і пишуть parfum.

Схожі статті: