ГВ при хворобі дитини (3,5 місяці)

Досвідчені матусі, допоможіть розвіяти мої сумніви. Такі різні діти... Може бути, хто допоможе словом, порадою або своєю історією. Нашу історію під кат. Доньку годувала до 1,8 і за весь цей час вона практично не хворіла, пара нежитю та реакції на щеплення не в рахунок.

Плюс донька була завзята прихильниця гв, і будь-яке нездужання ми 'лікували' груддю. Абсолютно ручний і грудна. З сином з пологового будинку все інакше. Спочатку він спокійний до грудей. Вона для нього їжа і не більше. Якщо він не голодний, просити груди не буде для заспокоєння чи просто посмоктати. Запропонуєш - плюне.

Десь до місяця-півтора я жила як на курорті. Погодувала - заснув години на 1,5-2 - прокинувся, поїв - заснув. Зараз він теж дуже спокійний малюк, може довго агукати, дуже любить спілкування, усміхнений і життєрадісний хлопець. Груди як і раніше вимагає не часто, може зробити перерву і в три години. Вночі їсть 2-3 рази. Надбавки хороші: народився 2860г, мінімальна вага 2530г, 1 місяць вага 3960г, 2 місяці 4600, 3 місяці 5200. Сосок-пустушок-водички в нашому житті немає.

Зараз у малюка бронхіт. Без підвищення температури. Робимо інгаляції. Але проблема у мене в іншому.

Що-то діється і з нашою гв. Останні кілька днів можу нагодувати виключно навколо снів, і то якщо утряс на фітболі. Даю груди - пару раз ковтає, починає кричати і відвертатися, знову даю - пара ковтків - крик.

При цьому якщо відстану від нього зі спробами нагодувати, може лежати цілком задоволений витріщатися, агукати, крутитися. Не кричить. Кричить саме при годуванні. Горло червоне - можливо, що йому боляче ковтати, від цього і неспокійний. Крім призначеного лікування зараз я всіма правдами і неправдами пропоную йому груди якомога частіше.

Адже в моєму розумінні молоко - це і їжа, і вода, і иммунинет. Але за фактом тільки навколо снів і виходить нормально нагодувати, якщо він заснув на грудях і не випустив її - для мене це полегшення, що він хоч щось з'їсть. Вибачте за сумбурні думки, все ніяк не сформулюю, в чому ж питання.

Напевно, в тому, чи може дитина в 3,5 місяці відмовлятися від грудей, якщо голодний (на тлі хвороби)? Що ще спробувати, крім як фітбол, ходіння з ним на руках по кімнаті, годування навколо снів? І ще, лікар запевняє, що дитину потрібно поїти водою. Чи вірно твердження, що при хворобі дитини на чистому гв потрібно давати воду?

Або нічого не змінювати і продовжувати пропонувати груди якомога частіше? долікувалися будинку . теж проблеми з грудьми , пропоную постійно , їв погано. але воду не давала, темп. сильною не було. смоктав по 2-3 рази і все. зараз вже нормально, правда стілець ще виходять з мокротами. выздоровливайте !!! втекли тому що все теж саме можу робити вдома ) так, антибіотики в сиропі, від кашлю сироп і інгаляції фіз. розчином. я з зав.відділенням поговорила і вона погодилася, що ми і вдома можемо. відділення переповнене , дітки на коридорі лежали під крапельницями (( але у нас і знімок і аналізи хороші . просто бронхіт ! Так, звичайно, тоді краще лікуватися вдома. Я сьогодні ще раз викликала лікаря, нас прослухали - вже краще дихає.

Теж будемо лікуватися вдома. Вже сьогодні краще їсть, так само навколо снів, але хоч не кричить. Здоров'я нашим діткам! Йому важко смоктати не з-за червоного горла, а з-за того, що йому важко дихати. Навряд чи вам просто так призначили беродуал з пульмикортом.

Поїти треба, якщо є зниження темпу діурезу. Дякую, Ви праві. Після декількох інгаляцій стало краще. І легше дихає, і ввечері навіть поїв без заколисувань. Судячи з підгузків, пісяє як зазвичай, або трохи менше. Буду спостерігати.

Кати у нас таке почалося приблизно у вашому віці! Не хворіли... не знаю, що було, але я була в істериці, т. до дочка могла нагодувати тільки на цьому самому фітболі....і все! Ну і сонну! Вже морально налаштовувалася, що ще трохи і вона кине її зовсім!

Але, ми відстояли наше гв абияк, три місяці була котовасия - то краще, то гірше, але в кінці кінців до напівроку все налагодилося і стали їсти нормально! Я тебе не хочу налякати ні в якому разі не таким довгим періодом, просто хочу сказати, наберіться більше терпіння! і все вийде, я ж знаю, ти вперта! Спасибі, Лілечка.

Так, ось на фітбол після твого ради села. Надя, до речі, не посягає на нього, як я боялася))) Що поробиш, будемо трястися і їсти, їсти і трястися. Вночі в ліжку спимо, і на тому спасибі.

Головне, зрозуміла, що так буває і треба це пережити. Головне щоб скоріше одужав. Так, логічно, що і дорослі не їдять при хворобах.

Після дочки, готової смоктати завжди, скрізь і хоч догори ногами, ніяк не усвою, що для сина груди в основному для їжі... Смокче добре, але тільки навколо снів і вночі, поки спить. Пописы не вважала, але за підгузків бачу, що з цим все нормально. Яке справжнє значення слова 'випоювання'? Антибіотик не виписали, т. к. температури немає. Випоювання це сидіння з ложкою або шприцом і кожні 3-5 хвилин, цілу добу, по чайній ложці дають дитині. Інгаляції призначив лікар, щоб мокрота відходила.

Вона ж сказала, що антибіотик не призначає по причині відсутності температури. Інгаляції без антибіотика не ефективні? Я не лікар і це перший у моїй материнській життя бронхіт, голова обертом( У нас так було кілька днів до 3 міс, нормально їв тільки вночі. Я пеленала, включала білий шум. Кажуть ще можна качати, у мене не виходить годувати і качати одночасно.

Ось і мій ночами відмінно їсть, а вдень тільки на фітболі або ходжу, блукаю з ним, поки їсть. Трохи села чи зупинилася - годування не виходить. Мені здається багато хто годуються навколо снів.... і вік такий що буває псевдо відмова від грудей. А тут прихворів. Згадай себе коли хворієш , не сильно то і їж. Спасибі, Катюш. Так, і намагаюся частіше провітрювати, зволожувач включаю.

Сподіваюся, скоро поправимся і з гв все устаканиться. Годуйте навколо снів, під час хвороби можна додатково поїти водичкою щоб не було обезвожживания, якщо малюк мало молока випиває. Ще можна під білий шум спробувати або у ванній включити воду і погодувати, від води теж заспокоюється Дякую за поради, спробуємо шум або воду. Якщо додатково поїти, питання коли? Між годуваннями? У якому обсязі? Ось пост написала і став більше на грудях проводити.

Напевно, поки молоком обійдемося) Ви цілком вірно говорите, що з-за болезнености в горлі дитина може плакати при ссанні. Так само в районі 3 місяців буває що малюки при встановленні лактації вередують ще не звикнувши до нового розкладу надходження молока. Годування навколо снів після 3 місяців так само абсолютно часте явище, і можливо з заспокоєнням (як заколисування, фітбол та інше), тому бажаю вам набратися сил і терпіння, у вас наклалося на тлі хвороби зміна поведінки дитини.

Перетерпите, груди насильно не пропонуйте, тільки означає навколо снів якщо йому так зручно. Дякую за підтримку! Після того як пост написала, став більше на грудях проводити.

На фітболі, звичайно, але вже спокійніше їсть. Будемо продовжувати лікування та годування.

Схожі статті: