Дружина Стаса Михайлова про розкішному сімейному маєтку: ми всі в кредитах

Дружина співака Стаса Михайлова Інна виправдалася за розкішний будинок, в якому живе разом з артистом. Після передачі Доки всі вдома , у якій був показаний шикарний особняк артиста, Інтернет буквально вибухнув негативними відгуками, передає Дні.ру. Дружина популярного виконавця Стаса Михайлова прокоментувала злісні висловлювання користувачів Мережі. Інна Михайлова заявила, що після покупки шикарного особняка, сім'я музиканта досі виплачує кредити.

За словами дружини Стаса Михайлова, інтернет-користувачі не мають права обговорювати чужі будинки, а всі звинувачення на надмірної розкоші смішні, оскільки так живуть більшість зірок вітчизняного шоу-бізу. Крім цього, Інна Михайлова зазначила, що їх сім'я все в кредитах , і вони багато працюють, щоб їх виплатити. Ще дружина знаменитого співака назвала блогерів неробами , ...

Творча доля Стаса Михайлова давно не дає спокою заздрісникам. Після того, як в ефірі телевізійної передачі Доки всі вдома на Першому каналі вся країна побачила його розкішний особняк, люди стали все голосніше обурюватися непомірними апетитами музиканта. Дружина артиста, Інна Михайлова, пояснила, звідки вони взяли гроші на купівлю цієї нерухомості. Ми всі в кредитах, ми заробляємо. Як люди беруть кредити на житло, і потім оплачують, так і ми працюємо , — повідомила вона виданню Лайф . Всі ці коментарі і звинувачення на нашу адресу смішні!

Ці нероби, які називають себе блогерами, нехай попрацюють в живу за три години через день. Стас, вибачте, оре, як віл! А те, що він має право жити, як людина, після стількох років роботи, я не вважаю негожим. У нас весь шоу-бізнес живе нормально. І у нас нічого такого немає , — обурилася дружина музиканта. Нагадаємо, що в грудні свій будинок продемонстрував колега Стаса, Григорій Лепс.

На його території він знімав кліп за участю своєї другої сім'ї . ... У минулі вихідні, під час зйомок телевізійної передачі Доки всі вдома , яку ось вже більше 20 років успішно веде Тимур Кізяков, відомий російський співак Стас Михайлов публічно став благати свою дружину Інну народити йому ще одну дитину! Причому, мова улюбленого виконавця так запала в серця сотень тисяч російських жінок, що вони завалили своїми відгуками [...] Зовсім скоро популярний музикант Стас Михайлов може знову стати татом.

На зйомках програми " Поки всі вдома чоловік у присутності телеведучого Тимура Кізякова і знімальної групи попросив свою дружину Інну Михайлову народити йому сина. На її протести він відповів: Нічого... Треба ще. Ти можеш народжувати!.. Давай ще одного маленького . Зараз зоряний батько максимум свого вільного часу присвячує дочкам — Іванка та Маші.

Він купує їм речі, ділиться фотографіями маляток у своєму Instagram, і взагалі впевнений, що велика родина — щастя. Сама Інна пожартувала, що вона мріє стати бабусею — з вуст молодої 43-річної жінки ця заява звучить трохи дивно. На її сторону встала і старша дівчинка, Іванка.

Вона втомлюється виховувати Машу, коли мами і тата немає вдома. Крім цього у неї є ще брати і сестри: Андрій і Єва від першого шлюбу Інни, Микита, народжений у першому шлюбі Стаса зі співачкою Іриною Голуб, а також Даша, плід любові Михайлова і двоюрідною сестрою співачки Валерії Наталією Зотової. Фото: starface.ru, ...

Схожі статті: