Чи можна ставити брекети на коронки плюси і мінуси процедури

Основна мета лікарів-ортодонтів – повернути пацієнтові красиві і, по можливості, здорові зуби. До одного з таких заходів відноситься корекція дефектів прикусу. Ця процедура показана для проведення в будь-якому віці.

Природно, чим людина старше, тим складніше це зробити. А як бути тим, у кого, крім природних органів ротової порожнини присутні штучні їх «замінники»? Чи можлива, скажімо, установка брекет-систем на коронки, і чи не позначиться такий спосіб лікування на збереженні їх цілісності?

Головною особливістю, яку грамотний фахівець неодмінно врахує при проведенні подібної процедури – міцність кріплення конструкції. Причому це стосується як фіксації коронок до поверхні зуба, так і фіксації замків до його коронкової частини. Потрібно забезпечити оптимальну давить силу на щелепових ряд, щоб не відокремити від нього накладки, і провести корекцію відхилення прикусу.

В окремих клінічних ситуаціях брекет система все ж ставиться, але лише із застосуванням конструкцій, виконаних з металу, оскільки з усіх можливих варіантів, саме цей матеріал якісніше всього зчіплюється з матеріалом протезної конструкції. На коронках брекети тримаються дещо гірше, ніж на натуральних зубах, і навантаження на них обов'язково дозують. Перед тим як остаточно закріпити виріб, ортодонт протравлює коронковую частина спеціальною речовиною.

За цим посиланням http://orto-info.ru/zubocheliustnye-anomalii/okklyuzii/distalnyiy-prikus.html розглянемо методики лікування дистального прикусу у дорослих. Існує певна доля ризику, пов'язана з тим, що в процесі проведення корекційних заходів, коронки можуть отримати серйозні пошкодження механічного характеру. Вони можуть бути естетичні, тоді з цим просто потрібно змиритися, оскільки цілісність і функціональність органу не порушена.

Якщо пошкодження занадто серйозне і добре помітно, по закінченні курсу лікування фахівець призначить рентген і побачить, наскільки ситуація серйозна. При необхідності ставлять нові коронки. Коригувальні дефекти прикусу пристрою, можуть надавати наступне вплив на коронковую частина зуба: З точки зору якості проведення маніпуляції, це вдале рішення, а от якщо дивитися на цю проблему під кутом можливих негативних наслідків для протеза, то тут все не так гладко.

Фрагменти щелепного ряду в процесі усунення патологій прикусу зазнають значні зміни свого становища, великий ризик того, що постійна коронка просто не стане на своє початкове місце. Необхідна установка нових штучних елементів зовнішньої частини втраченого зуба, загалом, можна констатувати, що «ні». Показаннями до їх заміні можуть служити: Так і колір протеза може зазнати змін. У таких випадках також можлива заміна протеза на нову коронку.

Відгуки Головна умова успішного лікування і збереження цілісності штучних протезів – кваліфікована установка конструкції, тому лікувальний заклад потрібно вибирати особливо ретельно. Якщо ви знайомі з проблемами неправильного прикусу, маєте власний досвід лікування брекетами в ситуації, ускладненої наявністю коронок, поділитися своєю думкою можна в розділі «коментарі». вирівнювання, брекети, лікування, зуби, діти, дорослі, неправильний прикус, металеві, наслідки, догляд, апарати, керамічні, сапфірові, аномалії зубних рядів, трейнери, лінгвальні, прикус, фото, скільки носити, ціна Консультація ортодонта ? початок правильно обраного шляху до красивої посмішки і ідеального взаємовідношення зубних рядів.

В силу різних причин не всі пацієнти можуть отримати грамотні рекомендації фахівця. Одні не мають фінансові можливості і вільним часом, інші просто намагаються уникати подібних візитів до лікаря. Однак якщо людину турбує неправильний прикус або нерівність зубів, то консультація ортодонта [&hellip] Проблеми з зубами змушують відчувати комплекси людей будь-якого віку. Корекція зубного ряду дозволяє позбутися від порушення прикусу і його наслідків (пародонтиту, стирання емалі, втрати зубів, захворювань суглобів і ШКТ).

Брекети є сучасним способом лікування зубних аномалій у дітей, підлітків і дорослих. Щоб визначити найбільш сприятливий час для застосування ортодонтичного лікування слід розібратися у фізіологічних особливостях [&hellip] Всім відома народна мудрість про те, що захворювання легше попередити, ніж потім лікувати. Це твердження більш ніж справедливо, коли мова йде про патології прикусу, усунення яких – процес тривалий і не завжди бюджетний.

Тривала корекція вимагає терпіння, обмежень в їжі, регулярного медичного супроводу. Та й догляду такі пристрої потребують більш ретельного. Сучасні конструкції для вирівнювання [&hellip] Різноманітні аномалії прикусу і нерівність зубів – досить часте явище.

Цими проблемами займається окремий розділ стоматології – ортодонтія. Одним з найбільш розповсюджених та універсальних способів лікування таких патологій є установка брекет-систем. Коли змінюються зуби, ніхто не знає, якими вони виростуть – рівними, зі щілинами, будуть неправильно розташовані в ряду і так далі. Іноді доводиться застосовувати ортодонтичні кошти, щоб зробити посмішку естетичною.

Що ж робити, якщо між передніми зубами виникла щілина, і чи потрібно при цьому коригувати зростання різців? Прикусом в стоматології називають взаємне розташування верхнього і нижнього зубних рядів, коли щелепи щільно зімкнуті. Практично всі аномалії прикусу тягнуть за собою серйозні, неприємні і навіть небезпечні наслідки, уникнути яких можна лише вчасно пройшовши ортодонтичне лікування. Причому проблеми можуть виникнути як у дитячому віці, так і набагато пізніше.

Журнал Ортодонт - все про корекції прикусу брекетами, капами, пластинамиособенности ортодонтичного лікування поради фахівців та багато іншого.

Схожі статті: