По прильоту в Китай в українців будуть брати відбитки пальців

З 10 лютого в міжнародному аеропорту Шеньчжень (Китай) вводиться процедура отримання відбитків пальців іноземних громадян у віці від 14 до 70 років, повідомили в департаменті консульської служби МЗС України. Згідно з повідомленням, цю процедуру Китай має намір поступово впроваджувати протягом 2017 року в пунктах пропуску на кордоні країни. 'Не підлягають цій процедурі такі категорії громадян: а) громадяни-власники дипломатичних паспортів і громадяни, яким оформлена спеціальна дипломатична віза, б) громадяни країн, з якими у КНР укладено двосторонні угоди про незастосування процедури взяття відбитків пальців) офіційні особи в ранзі заступника міністра і вищих рангів і супроводжуючі їх особи-члени офіційних делегацій у відповідності з діючими процедурами Міністерства громадської безпеки КНР, г) громадяни, у яких немає можливості взяти відбитки пальців (інваліди)', - йдеться в повідомленні департаменту.

Крім того відбитки пальців іноземця можуть бути взяті в особливих випадках за окремим рішенням Міністерства громадської безпеки КНР, зазначили в МЗС. Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна найближчим часом укладе угоду з Туреччиною про відвідини країни за новим ID-картками. При копіюванні матеріалів зі сторінки «Новини України і світу», для інтернет-видань – обов'язкове пряма відкрита для пошукових систем гіперпосилання.

Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет - видань) – повинна бути розміщена в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Будь-яке копіювання, публікація, републікування та інше поширення інформації, що містить посилання на "Інтерфакс-Україна', EPA / UPG, суворо забороняється.

Схожі статті: