Максим Чернявський розповів про стосунки з переможницею Холостяка

Програма Холостяк з участю колишнього чоловіка екс-солістки ВІА Гри Анни Сєдокової Максима Чернявського побила усі рейтинги. Протягом декількох місяців Максим вибирав дівчину, яка змогла б стати його дружиною Холостяк 2 сезон, пост шоу Чого хочуть чоловіки з Анфісою Чеховою: Максим Чернявський і Марія Дригола відмовилися розповідати про життя після шоу Проект Холостяк 2 сезон на ТНТ вже завершився, але прихильники хочуть знати про життя пари після шоу.

Максим Чернявський і Марія Дригола прийшли на пост шоу Чого хочуть чоловіки з Анфісою Чеховою, але не стали розкривати усю правду про свої стосунки. Проект Холостяк 2 сезон на ТНТ завершений, але пристрасті навколо нього не вщухають. Так на пост шоу Чого хочуть чоловіки з Анфісою Чеховою екс-учасниці проекту викрили Максима Чернявського у брехні. Відомому бізнесмену довелося порозумітися. Фінал шоу Холостяк 2 сезон на ТНТ здивував багатьох.

Відомий мільйонер Максим Чернявський вибрав скромну Марію Дригола. На пост шоу Чого хочуть чоловіки з Анфісою Чеховою пара розповіла про своє життя після шоу. Холостяк розкрив секрет, буде весілля. Шоу Холостяк 2 сезон на ТНТ завершилося довгоочікуваним вибором головного героя. Тепер Максим Чернявський і Марія Дригола разом. Але чи все так безхмарно в житті героїв?

Всю правду про своїх відносинах закохані розповіли 1. 06. 2014 у програмі Чого хочуть чоловіки з Анфісою Чеховою. Життя після шоу головних героїв проекту Холостяк, 2 сезон цікава всім шанувальникам. 1. 06. 2014 в останньому випуску пост шоу з Анфісою Чеховою Чого хочуть чоловіки Максим Чернявський і Марія Дригола розповіли всю правду про своїх відносинах.

У шоу Анфіси Чехової Чого хочуть чоловіки побували переможці програми Холостяк Максим Чернявський та його наречена Марія Дригола. Закохані розповіли всю правду про зйомки проекту й труднощі в своїх відносинах. Максим Чернявський, як відомо, вже перебував у шлюбі з екс-солісткою ВІА Гри Анною Седоковою.

Скандальне розлучення багато чому навчив бізнесмена. І він вибрав собі на шоу скромну дівчину Машу. Для неї ці відносини стали першими. Як розповіли закохані, через візові проблеми Марії, їм доведеться пожити нарізно.

Після шоу деякий час дівчина жила в новому будинку Максима Чернявського в Лос-Анджелесі. Але в основному вони сиділи вдома. За контрактом тепер вже колишньому холостяку і переможниці шоу не можна було з'являтися разом на людях до фіналу проекту на ТНТ. Це правило не завжди вдавалося їх дотримуватися. Навіть в одному з супермаркетів США знайшлися росіяни, які одразу ж запримітили парочку.Максим Чернявський додав, що закоханий у Марію, але робити офіційну пропозицію поки не поспішає.

Напередодні, 1 червня, глядачі побачили спеціальний випуск шоу Холостяк - Чого хочуть чоловіки , яка була присвячена життя учасників після шоу. В ефірі були показані забавні моменти з кастингу проекту, а також смішні відео з участю головного героя, Максима Чернявського. Він відповідав на каверзні запитання екс-учасниць і розповів про те, як їм з Машею живеться після шоу.

За його словами, Маша вже подружилася з його дочкою Монікою. І за кілька місяців він зауважив, що його обраниця подорослішала. Нагадаємо, деякі учасниці проекту ставили дитяче поведінку Маші їй в докір. Після того, як Маша врегулює всі питання з візою, вона планує переїхати до Максима в США. До речі, вони вже купили новий будинок.

У фіналі програми ведуча програми, Анфіса Чехова, попросила Машу кинути букет нареченої, хоча нареченою вона ще не є. У результаті його спіймала учасниця шоу з Казані, Алія Давлетшіна.

Схожі статті: