Як зупинити напад кашлю у дитини?

Вболіваємо,аденоїди 3 ст. соплів багато,були у лікаря,легені чисті,горло в нормі,але кашляємо і рвемо. Це жах...4 дні кашляємо,2 ночі рвемо. Зараз кашляє та кашляє,при цьому спить. Як допомогти дитині(3,5 років)? Давала два дні лазолван,сьогодні п'ємо АСС...ніс-протаргол+цинабсин. Мами,що не так,підкажіть.... гострі напади - содовим розчином. ложка чайна соди на склянку води, пару ковтків хороших нехай зробить, знімає відразу, допомагає при мокрому кашлі, якщо пити кілька разів на день.

У мене теж ночами від кашлю починав блювати. Я вночі давала просто теплу воду (ближче до гарячої) кілька ковтків - нам допомагала прибирати напади кашлю. нещодавно створювала, дівчатка дуже допомогли ( СПАСИБІ, дівчатка ! ) на наступну ніч був кашель знову - зняла ношной+супрастин по четвертинці , більше ночами не кашляв. Асс буде викликати цей кашель.

Нам допомагає ношпа+валерианка за віком подивіться скільки. По-мойму скільки років стільки і крапель. нещодавно перехворіли були сильні напади кашлю до блювоти. призначали нам багато - почали з бередуала, потім винталин, потім пульмикорт -це все через небулайзер.

Пили потім Пакселадин (сироп)- допоміг добре, і весь цей час пили протиалергічну(лоратадин, цитрин, кетотифен) При сильному нападі кашлю Сальбутамол (давати дихати він в аерозолі), проторгол капали. І білий активоване вугілля призначали. у лікарні кілька разів робили укол щоб не рвала. Кашель досі залишковий. Ще стоптусин призначали. Выздоравливайте. Скільки будуть аденоїди, стільки і буде цей противний блювотний кашель. Справа не в бронхах, а в слизу по задній стінці носоглотки. Напади страшні були, давали підлогу табл, папаверину, і эреспал.

Допомогло, інгаляції це жесть, дівчатка коли хтось з дорослих буде так кашляти, спробуйте подихати беродуалом, після такого відчуття розриву з середини - фіг більше дитині подсуните цю каку. та причому тут мати...Ви нормальна мати. Завтра позичте у подружок небулайзер і подихайте венталином або беродуалом (що є). Просто соплі і аденоїди не дають такий кашель. нещодавно створювала, дівчатка дуже допомогли ( СПАСИБІ, дівчатка ! ) на наступну ніч був кашель знову - зняла ношной+супрастин по четвертинці , більше ночами не кашляв.

Не знаю тільки дозування на ваш вік. Скільки будуть аденоїди, стільки і буде цей противний блювотний кашель. Справа не в бронхах, а в слизу по задній стінці носоглотки. Нас врятував тільки Назонекс.

Місяць пшикати, вистачає на півроку. Запитайте у ЛОРа. Назонекс два курсу,фліксом(ідентичний) один курс,Іов малюк-3 міс. криоорошение(2015 рік) зараз кріодеструкцію зробили міс. тому...ВСЕ БЕЗ ТОЛКУ .. Назонекс два курсу,фліксом(ідентичний) один курс,Іов малюк-3 міс. криоорошение(2015 рік) зараз кріодеструкцію зробили міс. тому...ВСЕ БЕЗ ТОЛКУ .. да причому тут мати...Ви нормальна мати. Завтра позичте у подружок небулайзер і подихайте венталином або беродуалом (що є).

Просто соплі і аденоїди не дають такий кашель. Вдень не кашляє взагалі,а вночі кашляє,я вже думаю нашкодила лазолваном,бронхи відкрила...от і результат...слизу багато... дуже часто аденоїди збільшуються, якщо є схильність до алергії (пух, будинок тварини, пил і т. п.) - зверніть увагу Назонекс два курсу,фліксом(ідентичний) один курс,Іов малюк-3 міс. криоорошение(2015 рік) зараз кріодеструкцію зробили міс. тому...ВСЕ БЕЗ ТОЛКУ .. Слухайте...може у Вас астма? У мого сина з двох років.

Поїдьте з дитиною в аллергологию(саме в стаціонар-не до нетямущому дільничного педіатра) нехай дитини подивляться. Вони відразу розпізнають. Слухайте...може у Вас астма? У мого сина з двох років.

Поїдьте з дитиною в аллергологию(саме в стаціонар-не до нетямущому дільничного педіатра) нехай дитини подивляться. Вони відразу розпізнають. Астма -постійне явище? А у нас в холодну пору постійно соплі...+нещодавно зробили ендоскопію носа....а таааам жах...проходу практично не видно,маленька щілина по низу

Схожі статті:

 • Кашель до блювоти у дитини, що робити?

  Будь-яке відхилення стану здоров'я дитини від норми викликає занепокоєння батьків. Що твориться з малюком хочеться дізнатися як можна швидше. Адже біля витоків будь-якої недуги може бути досить...

 • кашель у дитини 2 місяці ніж лікувати без температури

  Кашель – це рефлекторний процес, який направлений для відновлення прохідності дихальних шляхів (ДП), він виникає через рефлекторного подразнення певного центру в головному мозку. Кашель сам по...

 • Кашель у дитини 2 років

  Здоров'я для будь-якої людини це досить важлива річ у житті. Коли батьки дізнаються про те, що їх дитина захворіла, починають турбуватися. Тут ви зможете прочитати, як лікувати кашель у дитини...

 • Кашель у 3х місячного дитини ніж лікувати

  Треба спочатку з'ясувати від чого кашель. якщо це застуда-можна спробувати народну медецыну а саме на марлю малесенька кулька овечого жыра і докласти дитині на груди нехай так побуде добу ні в...

 • кашель у дитини не проходить місяць що робити

  прошу хтонебудь допоможіть дитині 2 роки і 4 місяці з серпня місяця не проходить кашль і температура ходили до лікаря та все нормально нічого не бачу і не чую і ось в листопаді дівчинка...