Як зрозуміти, що на цього чоловіка ви витрачаєте час даремно

Представляємо вам уривок з книги Ви просто йому не подобаєтеся: вся правда про чоловіків , написаної актором Грегом Берендтом і сценаристом Ліз Туччилло. Ідея написання цієї книги народилася під час їхньої спільної роботи над вже культовим серіалом «Секс у великому місті»: Грег Берендт допомагав писати сценарій для трьох сезонів, а Ліз працювала виконавчим редактором сценарного відділу серіалу. Книга присвячується всім чарівним дамам, історії яких і надихнули авторів на її створення. Сподіваємося, вам буде корисно.

Цей день почався як звичайно. Всі ми сиділи в кабінеті сценаристів серіалу «Секс у великому місті» і обмінювалися думками, розповідали один одному про особисте життя, переносячи свої переживання на долі екранних героїнь. І як вже бувало, одна зі співробітниць попросила пояснити поведінку чоловіка, який їй подобався. Він поводився дещо суперечливо, і це збивало його з пантелику.

Ми з радістю взялися за справу і почали обговорювати, що можуть означати його вчинки. І як колись, після напруженої аналітичної дискусії ми уклали: наша колега чудова, а він, мабуть, злякався, бо ніколи не зустрічав такої чудової жінки, і тому тремтить і тремтить вона просто повинна дати йому час. Але в той день з нами в кімнаті був чоловік — консультант по роботі над сценарієм. Він з'являвся в студії рази два на тиждень, допомагав розвивати сюжетні лінії і дивився на серіал з чисто чоловічої точки зору.

Це був Грег Берендт. У цей самий день Грег уважно вислухав історію жінки і наші коментарі, а потім звернувся до неї. «Схоже, — сказав він, — не так вже сильно ти йому подобаєшся». Його слова викликали у нас шок, обурення, шалений сміх, жах і, до всього іншого, здивування.

Проте ми відразу відчули, що, можливо, цей чоловік говорить правду. Правду, яка нам так і не відкрилася, незважаючи на сто років у загальній складності спільного досвіду відносин з чоловіками, і про яку ми вже точно ніколи не намагалися говорити. «Ну гаразд, може, в чомусь він правий», — неохоче погодилися ми. «Але Грег навряд чи зрозуміє, чому мій майбутній чоловік, дуже зайнята і складний людина, поводиться саме так», — заявила подруга. І тут почалися розмови: Грег, як всезнаючий Будда, переходив від однієї жінки до іншої, вислуховуючи нещасливі історії їхнього особистого життя.

Поведінки всіх цих чоловіків ми могли знайти виправдання, починаючи з перелому вказівного пальця, яким набирають телефонний номер і кінчаючи важким дитинством. Грег розбив наші доводи один за іншим в пух і прах. У результаті неймовірних зусиль Грегу вдалося переконати нас, що якщо хлопець в здоровому глузді дійсно запав на жінку, то йому ніщо не завадить її завоювати. А якщо він не в здоровому глузді, то навіщо він потрібен?

Це підтверджувалося і його власним досвідом: він міняв партнерок, був поганим хлопчиком, був паинькой і, врешті-решт, закохався в дивовижну жінку і одружився на ній. Всі співробітниці сценарного відділу і я особливо раптом чудесним чином прозріли. Багато років я страждала через чоловіків і їх поведінки, яке збивало мене з пантелику. Тепер я зрозуміла, що вони анітрохи не хотіли збивати мене з пантелику.

Я сама заводила себе в глухий кут. А адже справа була тільки в тому, що я не так вже сильно подобалася тим чоловікам. Здавалося б, такі міркування неминуче повинні підірвати нашу віру в себе і викликати паніку серед нас. Насправді все зовсім навпаки. Знання — сила, і що найголовніше, знання не дозволяє витрачати час даремно.

З того самого дня я усвідомила, що заощаджу масу часу, якщо не буду годинами сидіти біля телефону в очікуванні дзвінка чоловіка, який мені подобається, годинами скаржитися на нього подругам, годинами міркувати про те, чи дійсно він хотів сказати «Я люблю тебе і хочу бути з тобою». Грег нагадав нам, що ми гарні, розумні і дотепні жінки і не повинні втрачати час на те, щоб з'ясовувати, чому той чи інший хлопець нам не дзвонить. Як сказав Грег, не варто розтрачувати свою красу даремно. Це нелегко.

Нас завжди вчили шукати позитивне в кожному явищі і бути оптимістами. Але не в цій ситуації. Зараз як раз потрібно бачити негативні сторони.

Насамперед, слід відразу прийняти як факт, що може нічого не вийти, і погодитися з тим, що ваш випадок — правило, а не виняток. Це дає відчуття сп'яняє свободи, але випробувати його дано не кожній. А все тому, що ми чинимо протилежним чином: йдемо на побачення з чоловіком, закохуємося в нього, а потім він здійснює вчинок, який злегка нас розчаровує. Інакше як можуть всі придумані в його виправдання відмовки відповідати дійсності?

Ми намагаємося пояснити, чому він веде себе так дивно, і знаходимо часом найбезглуздіші причини, хоча насправді причина одна: він просто на нас не запав. Ми включили в книгу питання, які жінки задають про реальних ситуаціях у своєму житті. У ній зібрані найбільш поширені доводи, які вони знаходять для виправдання поведінки чоловіків і тому не можуть покласти край неіснуючим відносин.

Читайте, отримуйте від цього задоволення і, що саме корисне, вчіться на чужому досвіді і проблеми. І якщо вам здається, що ваш хлопець зовсім не без розуму від вас, і ви відчуваєте, що пора все з'ясувати, то подумайте — можливо, не так вже ви йому подобаєтеся. Тоді залиште його і вирушайте на пошуки чоловіка, який полюбить вас по-справжньому. Не так вже сильно ви йому подобаєтеся, раз він не запрошує вас на побачення.

Не так вже сильно ви йому подобаєтеся, якщо він вам не дзвонить. Не так вже сильно ви йому подобаєтеся, якщо він не визнає той факт, що ви зустрічаєтеся. Не так вже сильно ви йому подобаєтеся, якщо він не хоче займатися з вами сексом. Не так вже сильно ви йому подобаєтеся, якщо він спить з іншою жінкою. Не так вже сильно ви йому подобаєтеся, якщо він хоче бачити вас, тільки коли він п'яний. Не так вже сильно ви йому подобаєтеся, якщо він не хоче на вас одружуватися. Не так вже сильно ви йому подобаєтеся, якщо він вас кинув.

Не так вже сильно ви йому подобаєтеся, якщо він просто взяв і зник. Не так вже сильно ви йому подобаєтеся, якщо він одружений (сюди ж відносяться всі інші, самі неймовірні причини, з-за яких він не може бути з вами). Не так вже сильно ви йому подобаєтеся, якщо він веде себе, як себелюбну егоїст, хвалько або просто як великий дурень. Не вірте його розповідей. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на changeua.com.

Для інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу

Схожі статті:

 • ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО З ЦИМ ЧОЛОВІКОМ ВИ ВИТРАЧАЄТЕ ЧАС ДАРЕМНО?

  Ми намагаємося пояснити, чому він веде себе так дивно, і знаходимо часом найбезглуздіші причини, хоча насправді причина одна Цей день почався як звичайно. Всі ми сиділи в кабінеті сценаристів...

 • Як зрозуміти, що з цим чоловіком ви витрачаєте час даремно?

  Цей день почався як звичайно. Всі ми сиділи в кабінеті сценаристів серіалу «Секс у великому місті» і обмінювалися думками, розповідали один одному про особисте життя, переносячи свої...

 • Як зрозуміти чоловіка???

  Перетягніть і відпустіть іконку W на іконку Будинок в панелі інструментів браузера, потім натисніть " Так " у спливаючому вікні. Чоловік, 30 років, колега. Мені дуже подобається. Але зрозуміти...

 • Як зустріти чоловіка, коли найменше цього чекаєш

  «Ти зустрінеш кого-небудь в самий несподіваний момент», «Треба просто відпустити ситуацію». Саме такими словами нас зазвичай «втішають» друзі, а то й деякі психологи, чи не правда? Тільки щось...

 • Як зрозуміти, що у чоловіка є коханка?

  Напевно кожна з вас мріяла побудувати щасливу і міцну сім'ю. Але з часом зникає пристрасть, почуття притупляються, а романтичні прогулянки неминуче змінюються побутовими турботами. А якщо у...