Бронхіт у дітей: симптоми, лікування та профілактика

Як бачите, бронхіт у дітей може бути нітрохи не страшніше звичайного ГРВІ, якщо вчасно почати лікування. Боятися варто, тільки якщо при кашлі та підвищення температури у дитини відсутня нежить. В такому випадку необхідно терміново звертатися до лікаря. Бронхіт-це запалення слизової оболонки бронхів.

Запалення викликається мікробами, які передаються повітряно-крапельним шляхом. У 99% бронхіт у дітей це прояв гострої респіраторної вірусної інфекції (ГРВІ). Буде бронхіт у дитини чи ні, залежить не від вас, не від імунітету і не від дитини, а від того, з яким вірусом зіткнувся дитина. Наприклад, особливістю вірусу грипу є те, що він віддає перевагу слизову оболонку бронхів. коли з-за сильного набряку легень харкотиння не виходить і дитина не може відкашлятися.

Детальніше про обструктивному бронхіті ви можете дізнатися з відео доктора Комаровського, який розміщено в кінці матеріалу. Потрібні антибіотики при бронхіті? Рідко. Найчастіше бронхіт є ускладненням застуди чи грипу, і майже ніколи бактеріальною інфекцією. Якщо ваш педіатр підозрює бактеріальні причини (наприклад, коклюш), він може зробити аналіз мокротиння вашої дитини, і якщо результат буде позитивним, призначити лікування інфекції антибіотиками.

Більше про те, Дитячий інфекціоніст, лікар з 20-річним стажем, Олена Боровська, розповідає, як лікувати бронхіт у дитини: Лікування бронхіту повинно проходити в декількох напрямках: по-перше, боротьба з інфекцією, по-друге, ліквідація набряку та виведення мокротиння з бронхів дитини, по-третє, боротьба з сухим нав'язливим кашлем . , опасній тим, що стінки бронхів стоншується і з часом виникає ризик астми. При своєчасному лікуванні хвороба минає за 2-3 тижні, однак якщо дитина ще маленька (особливо - до року), то може пройти і 3-4 тижні до його одужання.

Мій Іванко почав кашляти, коли йому було 7 місяців. Я списала на зуби і слину (бо вже таке у нас було) і не звертала уваги, поки якось увечері не стрибнула температура під 40... Лікар призначила антибіотики, тому що пропустили бронхіт(( . Що стосується медикаментозного лікування, то його повинен призначати виключно лікар, педіатр або інфекціоніст, після ретельної діагностики і, якщо необхідно, аналізів. домашні засоби лікування бронхіту у дитини.

Хочемо підкреслити, що йдеться не про самолікуванні, а про те, що можуть зробити батьки, щоб допомогти дитині швидше одужати. Як і при будь-якому ГРВІ, головне в лікуванні бронхіту - не дати слизу засохнути. Тому, скористайтеся найпростішим і важливою порадою доктора Комаровського, і не забувайте стежити за вологістю та свіжістю повітря в кімнаті дитини. Обов'язково давайте дитині пити багато теплої рідини: вода, чай, компот або морс.

Але не перестарайтеся, так як надмірне пиття також може призвести до рпоблемам зі здоров'ям. 2 столових ложки подрібнених коренів залити склянкою гарячої води, нагрівати на водяній бані протягом 30 хвилин, настоювати 30 хвилин. Приймати по 1/4 склянки 3-4 рази в день між прийомами їжі.

Обструктивний бронхіт у дітей: симптоми і лікування розповідає доктор Комаровський у відео, яке можна подивитися онлайн на нашому сайті. Як бачите, бронхіт у дітей може бути нітрохи не страшніше звичайного ГРВІ, якщо вчасно почати лікування. Боятися варто, тільки якщо при кашлі та підвищення температури у дитини відсутня нежить.

В такому випадку необхідно терміново звертатися до лікаря. дравствуйте, після медикаментозного аборту, здала мазок, підвищені лейкоцити в церв.каналі 40-50, вагіні 15-25,уретрі 5-8 і більше нічого не ... Ми вболіваємо з минулого тижня з п'ятниці, був сильний кашель, нежить, зараз це все є, але краще.Були лікарі, капаємо назафирон, аква маріс, про... Дитині 3 роки, 2 дні тому з'явився висип у дитини по всьому тілу і на обличчі , температури немає, дрібна висипка , подекуди з'явилися пухирці, не...

Доброго часу доби!Дитині 1.4 роки, температура піднімається до 39.3 і вище даємо свічки ефералган збивають хв на 40 до 38.3 а потім опя... Авторські права статей захищені відповідно до ЗУ про авторське право. Використання матеріалів в інтернеті можливе лише з зазначенням, гіперпосилання на портал, відкритого для індексації В ПЕРШОМУ АБЗАЦІ ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ НАЗВИ САЙТУ.

Використання матеріалів у друкованих виданнях можливе лише з письмового дозволу редакції.

Схожі статті: