Жовті виділення при вагітності на ранніх термінах форум

у мене на 25 тижні уреаплазму знайшли. Вставляла свічки, але я повторних аналізів не здавала і тому не знаю, вилікувала я її чи ні. Пологи були передчасні, на 35 тижні, слава богу з малюком все гаразд.

Ось думаю, що це могло статися якраз за неї. Хоча ви все одно будете аналізи здавати, от потім і подивіться, може у вас і немає ні чого. У другу вагітність спочатку нічого не було, а потім рясно (але білі або прозорі), лікар все коли брала мазки голосила, що не подобаються вони їй, дуже рясно, і явно якась інфекція у мене. Але мазки були чисті всю вагітність, і за іншими аналізами все чисто.

Просто ось така особливість вилізла. у мене на 25 тижні уреаплазму знайшли. Вставляла свічки, але я повторних аналізів не здавала і тому не знаю, вилікувала я її чи ні. Пологи були передчасні, на 35 тижні, слава богу з малюком все гаразд. Ось думаю, що це могло статися якраз за неї.

Хоча ви все одно будете аналізи здавати, от потім і подивіться, може у вас і немає ні чого. Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані за допомогою сервісу Woman.ru.Користувач сайту Woman.ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі та гідності.Користувач сайту Woman.ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman.ru.

Всі матеріали сайту Woman.ru незалежно від форми і дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою редакції сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman.ru неможлива без письмового дозволу редакції. Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень і статей.

Думка авторів може не співпадати з точкою зору редакції. Матеріали, розміщені в розділі "Секс" не рекомендовані для перегляду особам, які не досягли 18 років (18+) При відвідуванні сайту woman.ru ви приймаєте Правила користування сайтом Woman.ru. в т. ч. і в частині що стосується cookie-файли. Мережеве видання Woman.ru (Свідоцтво ЗМІ Ел №ФС 77-51007, видано Роскомнаглядом 27 серпня 2012 року).

Схожі статті: