Подобається одружений чоловік: розлучитися або боротися за любов

Перший варіант дій у цій непростій ситуації залишитися з одруженим чоловіком і боротися за свою любов. Перший варіант підходить тим, кому хочеться просто трохи розважитися, тим, хто не готовий до серйозних стосунків. Частково одружений чоловік користується вами.

Адже вдома його завжди чекає вечеря та випрані сорочки, а ви даруєте йому своє приємне суспільство без зобов'язань. В цьому випадку не гріх і самої скористатися таким чоловіком. Використовуйте його для розваги, відпочинку і т. д. Головне в такій ситуації, повністю не розчинятися в чоловікові, мати безліч інших захоплень.

Відвести чоловіка з сім'ї набагато складніше. Зраджують дружинам багато, а ось йдуть назавжди до коханкам лише одиниці. Якщо ви все ж зважилися на цю операцію , не думайте про його дружину і не мучте себе нескінченними докорами совісті.

Всім властиво помилятися, можливо, перша дружина дійсно була просто помилкою. Відразу дайте чоловікові зрозуміти, що він отримає вас, тільки якщо налаштований на серйозні стосунки, інакше ви ризикуєте надовго залишитися в ролі коханки. У другому випадку потрібно відмовитися від чоловіка. Це підходить тим, хто не готовий бути коханкою і тверезо розуміє, що від дружини чоловік не піде. В більшості випадків відмова від одруженого чоловіка є більш пріоритетним варіантом.

Якщо він зрадив дружині з вами, то не можна бути впевненими в тому, що він не зрадить вас з кимось іншим у майбутньому. Щоб простіше було забути про цього чоловіка, постарайтеся оточити себе друзями і знайомими, заведіть нове хобі, ходіть на побачення з іншими хлопцями. Щоб прийняти правильне рішення, слухайте тільки себе і своє серце. Не потрібно довіряти подругам або родичам, адже вони не можуть точно знати, що діється у вас на душі. Не поспішайте і ретельно обміркуйте рішення.

Що б ви не вибрали, будь то боротьба за любов або розставання, дотримуйтеся свого рішення до кінця.

Схожі статті: