Перлова весілля 30 років любові

У сімейних пар багато свят, це і дні народження і новий рік, але одним з головних можна вважати день весілля. Річниця – це свято любові і сім'ї, взаємної поваги та терпіння, перлова весілля не виняток. За не один десяток років пара вже впізнає один про одного все, але це не заважає, а допомагає ще більше любити один одного і цінувати.

Перлова весілля це 30-річчя спільного життя, називається вона так тому що кожен щасливий або складний, довгий або швидкоплинний рік нанизується, подібно перловим намиста на нитку, на життя кожного з подружжя. Перли – символ чистоти, любові, родючості, хтось вважає, що подружжя, які прожили разом цю дату, вже повинні обзавестися онуками. Для святкування тридцятиріччя шлюбу підійде заміський будинок, ресторан або затишна квартира подружжя.

У кожного варіанту є свої плюси і особливості, але в будь-якому випадку прийняти вітання від дітей і друзів треба з комфортом і весело. Десерт для свята теж може стати подарунком від дітей або друзів. Сьогодні кондитери творять чудеса, виготовляючи химерні і символічні торти з датами, ініціалами.

Торт може мати форму раковини з перлиною або бути прикрашений перламутром, також частування можна оформити в стилі спільного дозвілля родини, наприклад походів в похід.

Схожі статті: