Одружився 13 разів. А ви говорите порядних мужиків немає?

Кілька днів тому світська красуня Ксенія Якубовська перейменувала себе в Instagram — тепер вона Лукаш. Зміна прізвища нікого не здивувала. Недавнє розлучення постійної героїні світської хроніки з бунтівним адвокатом Дмитром Якубовським — вже не секрет. Але є і ще одна важлива обставина: приблизно в цей же час засновник швейцарського холдингу Engelberg Industrial Group AG знову одружився. І щасливо відпочивав зі своєю новоспеченою дружиною на Сардинії, як розповіли очевидці.

Обраницею 52-річного «генерала Діми» стала якась Валерія. Їй міняти прізвище не доведеться, адже вона вже завбачливо зробила це кілька років тому, коли виходила за Якубовського в перший раз. Влюбливий Дмитро активно практикує саме офіційні шлюби: у нього їх тринадцять. Таким чином, Валерія зробила майже неможливе — стала одинадцятої та тринадцятої дружиною.

Втім, вона не єдина, хто входив в одну бурхливу річку з Якубовським двічі. Адвокат Ірина Перепьолкіна сказала йому «так» спочатку в 1998 році, після знайомства в «Хрестах» (свого часу у Дмитра були проблеми з законом). Через три роки розлучилася. І майже відразу повернулася назад, ставши п'ятою та шостою дружиною підзахисного. Серед інших дружин володаря монументального будинку в Барвисі колега по першій роботі Лариса (шлюб з нею тривав кілька місяців), якась Олена, а також моделі Марина Краснер і Марія Григор'єва.

З усіма Дмитро зумів зберегти теплі дружні стосунки. І кожну більш ніж гідно забезпечив. А ви говорите — порядних чоловіків, які хочуть одружитися, у Росії не залишилося. На сторінках проекту Леді Mail.Ru не допускаються коментарі, що порушують законодавство РФ, що містять ненормативну лексику, рекламу, в тому числі приховану, ображають інших користувачів і модераторів.

Також видаляються всі повідомлення з гіперпосиланнями на сторонні сайти. Акаунти користувачів, що систематично порушують Редакція «Леді Mail.Ru» поспілкувалася з майстром тату-салону Сергієм Фабіаном і дізналася, що робити, якщо вам раптом разонравилась татуювання, як знайти свого майстра, а головне — що варто враховувати, якщо ви зважилися зробити свою першу татуювання.

Схожі статті: