На якому терміні ви розповіли своїм батькам про вагітність?

Я татові з мамою розповіла відразу ж, з батьком разом працюю, а оскільки стала дуже млява і мене нудило сильно, я поставила його до відома. Мамі теж сказала відразу ж, тому що, ну, мама. Матері хлопця говорити не хотіла, але він сам розповів, вона було дичайше не рада, стільки на мене вилила, що капець, два тижні я з нею не спілкувалася взагалі, і далі не збиралася, але вона сама вибачилася і подзвонила.

Я розумію Ваші почуття, не у всіх радісна реакція на це. Я б почекала тижнів до 12. так, у нас свої заморочки, мої батьки і чоловік не дуже дружать, а я з його більш менш і ось ні хочемо говорити ні тим ні іншим, тільки після узд Ні перший, ні другий раз не поспішав говорити. Моя б воля до пологів б мовчала.

Але образяться. Не тому що боюся, просто не хочу. ось і ми разляпали на весь світ, а трапилася позаматкова. так що я в слід раз розповім, коли видно вже буде Так як завжди розповідали, як Б ХГЛ підтверджувалася. Здавала пару раз переконувалася, що росте. Ну і розповідали. Теж перша вагітність була невдалою, про другий розповіли в 15 тижнів після скринінгу. Якщо у вас батьки такі, не говорите взагалі, поки не стане помітно.

Будуть претензії, повторіть їм їхні ж фразу. Мамі сказала відразу, батькові поки мовчу (скажу пізніше). Чоловік своїм теж відразу. Скільки б я не просила мовчати.У мене головна нервування – мужнина рідня.

Тут, можна сказати, все «на доброму слові тримається, а їм треба відразу всіх обдзвонити друзів/знайомих, навіть з ким за 20 років не бачилися і расхвастаться тим, що ще немає і незрозуміло, чи передбачається.

Схожі статті: