На якому місяці другої вагітності з'являється живіт

Про те, на якому місяці вагітності з'являється живіт, цікавляться багато не тільки вже вагітні дівчата, але і ті які тільки планують стати матір'ю. Взагалі майбутніх матерів цікавить буквально все, що має хоч якесь відношення до вагітності, і в особливості до живота: коли його вже стає видно, які при появі живота жінка може відчувати відчуття, коли варто відвідати лікаря. Якщо вагітність перваяПо словами наші лікарів, при першій вагітності живіт починає рости набагато повільніше, ніж при наступних вагітностях.

В першу чергу, це може бути пов'язано з тим, що м'язи живота до вагітності ще жодного разу не піддавалися настільки сильного розтягування. Однак на настільки задається жінками питання, на якому місяці вагітності з'являється живіт, зможе відповісти тільки статура і спадковість конкретної жінки. Найчастіше при вагітності живіт починає з'являтися приблизно до кінця першого триместру. Вже наприкінці четвертого місяця можна побачити злегка помітний животик, який до 6-7 місяця вже стає добре помітним.

Місяць, на якому у вагітної жінки виникає живіт, може також залежати від її стану здоров'я на період вагітності. Так, наприклад, якщо під час вагітності у жінки траплялося здуття живота, то навіть на першому або другому місяці вагітності ще живіт може бути таким, як на шостому місяці вагітності у здорової жінки. У цій ситуації в першу чергу необхідно харчуватися маленькими порціями, намагатися уникати копченої, солоної і гострої їжі, і вживати в їжу якомога більше бананів, фініків і кураги.

На якому місяці вагітності з'являється живіт можуть повідомити і больові відчуття в період вагітності, так як болі в животі у період вагітності можуть виникнути з ряду причин. Якщо вагітна жінка відчуває біль в животі, то їй обов'язково слід звернутися до лікаря. Адже це може хворіти, як і сам живіт, так і шлунок, віддаючи болем в живіт. У разі виникнення різей в животі, кров'янистих виділеннях і почуття тяги в животі, також ні в якому разі не слід відкладати відвідування лікаря.

Не забувайте, що місяць, на якому при вагітності виникає живіт, залежить в першу чергу від індивідуальних фізіологічних особливостей кожної жінки. У кожної вагітної дівчини, місяць, на якому стає помітним живіт, різний. Проте, не дивлячись на розміри живота, кожна жінка під час вагітності виглядає просто чарівно.

Схожі статті: