Медики розвіяли користь контрацептивів для схуднення

Кожна жінка хоче відчувати себе бажаною і привабливою, причому це не стільки мета, скільки вроджена потреба. Параметри фігури, нехай не ідеальні 90-60-90, але спокусливі, важливі для кожного з нас. Кожна дівчина і жінка прагне до витонченій фігурці і м'яко обтічним формам, причому заради цього вона готова йти на багато що. Але кожній жінці властиві слабкості, з-за яких їй часто доводиться боротися з собою, з усіх сил намагаючись повернути свою ідеальну фігуру. У війні з зайвою вагою гарні всі засоби, яких сьогодні існує величезна кількість.

До їх числа відносяться і спеціальні таблетки для схуднення. Часто виникає питання про те, чи можна такі кошти поєднувати з протизаплідними таблетками, і чи можуть останні самі по собі застосовуватися в якості засобу для схуднення? Це питання особливо актуальне, адже багато жінок вибирають саме протизаплідні таблетки як засоби запобігання від небажаної вагітності.

На жаль, протизаплідні таблетки для схуднення не можуть використовуватися ні в якому разі. Те, що протизаплідні таблетки можуть сприяти схудненню є черговим міфом, якими обросли оральні контрацептиви, як, наприклад, те, що від таких таблеток сильно ростуть волосся, розвивається рак, діти народжуються з патологіями і т. д. Всі ці властивості абсолютно не притаманні протизаплідним таблеткам, а приписуються вони останнім, напевно, через гормонів, що містяться в оральних контрацептивах.

З цієї ж причини лікарі завжди акцентують увагу на неприпустимість самостійного вибору таблеток, а на обов'язкової консультації у фахівця. Звичайно ж, якщо ви все-таки призначите собі таблетки самостійно, то цілком ризикуєте зустрітися з одним з перерахованих вище недоліків, приписаним оральних контрацептивів. Вся справа в тому, що кожен жіночий організм є індивідуальним і унікальним, тому унікальним є і рівень тих чи інших гормонів в кожному конкретному випадку.

Тому таблетки може підібрати тільки лікар на основі певних аналізів. Але в будь-якому випадку протягом перших тижнів прийому препарату можуть все-таки відчуватися певні зміни стану. Вся причина в тому, що організм звикає до нових речовин, які надходять ззовні, адаптується до нового стану, яке було раніше для нього нехарактерним.

Цей процес може супроводжуватися або незначним схудненням або ж незначною набором ваги, адже кожен організм по-своєму реагує на синтетичні гормони. Тому протизаплідні таблетки дійсно іноді можуть викликати незначне зниження ваги, але їх не можна використовувати тільки з цією метою. Авторські права на всі матеріали, розміщені на сайті, захищені у відповідності з ЗУ "Про авторське право і суміжні права'.

Схожі статті: