Кіт мітить в квартирі

Доброго дня. Скажіть, коту рік, не кастровано. Мітити в квартирі став пару місяців тому.

Якщо в даному віці каструвати, це дасть позитивний результат? Сил немає Світлана, доброго дня! Спробуйте поспостерігати за яких умов це відбувається. Така поведінка може бути пов'язана з патологією (цистит або сечокам'яна хвороба) або мати психологічні причини (кіт з-за чого-то відчуває стрес).

Для виключення патології потрібно здати аналіз сечі (зібрати в лотку, попередньо прибравши наповнювач). Якщо в будинку щось сталося, що викликало тривогу і занепокоєння у кота, можна спробувати включити котячі феромони Феливей або подавати коту препарат Стоп Стрес. Якщо дані заходи не принесуть позитивного ефекту і дане поведінка кота є статевим, можна замислитися про кастрацію.

Знайти більше експертних відповідей і задати питання про догляд за кішками Ви можете на Форумі Турботи Purina ONE® Це, мабуть, сама неприємна проблема, з якою змиритися ніяк не можна! Можна закрити очі на подерті крісла, на калюжі біля вхідних дверей... але, як би ви не любили свого котика або кішечку, ви не зможете йому пробачити калюжі або купки на вашому ліжку. З цією проблемою доводиться стикатися деяким господарям, і далеко не всім вдається впоратися з нею. багато вважають, що ця проблема нерозв'язна.

Але, якщо вдасться визначити, що стало причиною такої поведінки і усунути цю причину, то вважайте, що ви перемогли! Про те, як привчити кошеня до туалету (лотка) ми вже писали, тут ми розглянемо інше питання: Отже, розглянемо можливі причини того, що паскудить кішка на постіль. І по ходу статті будемо пам'ятати про проблему маленької Бастет (її господиня звернулася за допомогою на форумі) і постараємося допомогти. Почнемо з того, що можна і потрібно покарати кошеня, якщо ви застали його на місці злочину».

Як покарати? Наприклад, насварити і шльопнути газеткою, але не рукою (рука господаря повинна асоціюватися тільки з позитивними емоціями). Якщо це сталося без вас, то лаяти марно, т. к. вихованець не зрозуміє, в чому він провинився.

Далі, якщо кошеня маленьке, як Бастет, і проблема виникла одразу після зміни місця проживання, то можливо, що кошеня відчуває стрес, він втратив рідний дім, де у нього була ласкава мама-кішка, турботлива господиня, де все було рідним і знайомим, і кошеня таким способом намагається визначити своє місцезнаходження, щоб його знайшли! Що робити? Кошеня звикне до нового дому і все пройде. Потрібно більше приділяти йому уваги, адже раніше він ніколи не залишався один! Мама завжди була поруч!

Добре, якщо хтось зможе деякий час побути вдома з кошеням, поки він не звикне, але це не завжди можливо. А коли кошеня залишається один, закривайте спальню, можна залишити кошеняті відкритими, наприклад, кухню, коридор і туалет. Коли ви вдома і кошеня знаходиться під наглядом, відкривайте всі двері і контролюйте малюка: як тільки ви зрозумієте, що йому треба в туалет (він може піти на місці, затурбуватися...) відразу ж несіть або ведіть його до лотка.

Можна періодично нагадувати малюку, що в туалет треба ходити «сюди» і підносити його до лотка. Після того, як кошеня зробить все як треба, нехай навіть і поряд з лотком, похваліть його, приголубте, можете навіть пригостити чим-небудь. Як тільки кошеня звикне до нового дому і зрозуміє, що його тут люблять, він почне вести себе добре, адже кішки дуже охайні, подивіться, як вони намиваються цілими днями! Просто наберіться терпіння і максимально захистіть свої речі, пройде час і все нормалізується.

Виховання кішки не дуже складне заняття, але вимагає терпіння і любові. Любові до свого улюбленого вихованця. Ще однією поширеною причиною такого «неадекватного», з нашої точки зору, поведінки тварин є період статевого дозрівання кішки (кота). Таким способом кіт або кішка прагнуть заявити про себе: Я тут!

Це є закликом статевого партнера і позначення своїй території: Я тут хазяїн! У випадку з Бастет це ще не працює, так як вона занадто мала. Коти взагалі мітять територію і позбутися цього можна лише шляхом регулярних зв'язків з кішками або доведеться каструвати кота. Є ще і третій варіант – терпіти, т. к. впоратися з цим не можна, найближчим часом ми розповімо, як можна позбутися від запаху міток кота.

Доведеться вас на цей рахунок дещо розчарувати, після процедури кастрації ваш кіт не стане відразу вести себе правильно і як вам треба, хоча звичайно стане більш учнем і слухняним, тоді потихеньку-помаленьку привчіть його до котячого туалету, для якого до речі рекомендую взяти тут деревне наповнювач дуже зручний у використанні як для самого домашнього чотириногого вихованця, так і догляду за цим самим туалетом при обслуговуванні його господарями. Ми постійно додаємо новий функціонал в основний інтерфейс проекту. На жаль, старі браузери не в змозі якісно працювати з сучасними програмними продуктами. Для коректної роботи використовувати останні версії браузерів

Схожі статті: