Як зняти роздратування після епіляції в зоні бікіні

Чому з'явилося подразнення після епіляції в зоні бікіні і як можна від нього позбутися? Питання, до болю знайомі кожній дівчині чи жінці. Подразнення найчастіше виникає не в зоні епіляції ніг або пахв, а саме бікіні.

Чому з'являється така проблема і як її вирішити, буде описано нижче. З усіх видів епіляції найбільше викликає роздратування віск. Але і гоління зони бікіні, і інші методи видалення небажаного волосся теж можуть викликати проблему. Отже, потрібно розглянути найбільш часті причини появи роздратування в інтимній зоні після епіляції: Якщо дотримуватися нехитрих і простих правил проведення процедури в домашніх умовах, то проблеми можна уникнути.

Якщо ж дівчина не вберегла свою шкіру під час епіляції, і з'явилося подразнення, то потрібно скористатися спеціальними препаратами і засобами, які з легкістю можна знайти в будь-якій аптеці або косметичному магазині. Для виниклої проблеми прийде на допомогу будь-антисептичний засіб. Добре себе в цьому плані зарекомендували мазі: Якщо таких мазей під рукою немає, а аптека вже закрита або немає можливості в неї сходити, то відмінно впоратися з проблемою будь-яка дитяча присипка.

Крім перерахованих вище засобів, зняти подразнення в зоні бікіні після епіляції допоможуть спиртовмісні розчини Хлоргексидину або ж Левомицитина. Подразнену область бікіні потрібно обробляти розчинами кілька разів в добу. Відмінно впораються з проблемою противоожоговые препарати, наприклад, Пантенол.

Засобом потрібно рясно змастити шкіру, а його надлишки просочити серветкою.Тільки не тріть. Допоможе зняти роздратування і звичайна перекис водню. Вона не тільки впорається з цією проблемою, але і знизить ризик занесення під час епіляції мікробів.

Після обробки шкіри в інтимному місці перекисом необхідно нанести будь-який зволожуючий крем. Від проблеми у найкоротші терміни і позбавить будь-дитячий крем, який наноситься на роздратований ділянку круговими рухами 5-6 рази на добу. Можна приготувати маску з 1 ст. л. гліцерину і 3 подрібнених в порошок таблеток Аспірину.

Маску наносять 1 раз на добу.

Схожі статті: