Дружина Ігоря Ніколаєва розповіла про стосунки з Наташею Корольовою

Ігор Ніколаєв і Юлія Проскурякова стали героями передачі «Сімейний альбом», в якій розповіли про свої стосунки. Однак зайшла мова і про колишній дружині співака Наташі Корольової. Юлія Проскурякова та Ігор Ніколаєв стали героями програми «Сімейний альбом» з Євгеном Додолевым.

Восени минулого року подружжя відсвяткувало 6-річчя з дня весілля. Їх шлюб є одним з найбільш зразкових у світі російського шоу-бізнесу. Юлія та Ігор живуть душа в душу, але недоброзичливці регулярно приписують неіснуючі скандали. Так, на початку грудні зоряній парі приписали сварку за возз'єднання на сцені Миколаєва та його колишньої дружини — Наташі Корольової.

Проскурякова, почувши від Додолева питання про ревнощі до дуету чоловіка і його колишньої дружини, розсміялася. Вона зізналася, що їй і Наташі просто нічого «ділити». «Між нами просто не може бути ревнощів. До того моменту, коли я зустріла Ігоря, вони з Наташею не були разом вже дуже багато років. У Наташі вже була дитина і була сім'я.

Тобто він був один», - поділилася Юлія. У неї з Королевою давно зав'язалися теплі стосунки: при зустрічі вони обов'язково вітаються і, крім цього, спілкуються в соціальних мережах.Ігор Ніколаєв і Юлія ПроскуряковаПроскурякова також розповіла, що перед тим, як погодитися на виступ Ігор на всяк випадок порадився з нею. «Я сказала: «Звичайно, співайте!» І вони заспівали два дуету в Кремлі», - додала вона. Між іншим, співачці вдалося знайти спільну мову не тільки з колишньою дружиною Миколаєва, але і з його дочкою від першого шлюбу — Юлією.

Проскурякова і наступниця Ігоря дуже схожі, як зовні, так і за характером.

Схожі статті: