Потрібні свідки на весіллі, за що вони відповідають

Присутність свідків на весільному торжестві, є багаторічною традицій. Але з недавніх пір, наявність свідків на весіллі стало необов'язковим. Але багато хто звик до дотримання традицій, під час весільної церемонії. Потрібні свідки на весіллі?

Спробуємо розібратися далі. Весільна традиція свідків на весіллі, бере свій початок в Римській імперії. За Римськими законами, кожне весілля повинна була проводитися в присутності десяти свідків. За правилами, їх наряд повинен був відповідати, поряд молодят.

У Греції, свідки замінювали молодят не тільки в організації торжества, але і на самій церемонії (якщо з молодятами, що траплялося). З часом звичай був змінений. Зараз на урочистостях присутні всього два свідка, наречений і наречена самі призначають їх.

Звичайно, виконують роль свідків, чоловік і жінка з близького оточення молодят (родичі, друзі). Обов'язковим правилом є: відсутність близьких відносин, між свідками . Під час реєстрації шлюбу в органах ЗАГСУ, свідки ставлять підпис у книзі актів громадянського стану, тим самим закріплюючи клятву любові та вірності молодят. Наявність свідків на весіллі, не вважається обов'язковим. Незважаючи на це, багато молодята все одно продовжують запрошувати свідків, щоб зберегти урочистість моменту.

Також, переклавши тягар своїх обов'язків на плечі свідка, можна присвятити більше часу догляду за своїм зовнішнім виглядом перед весіллям. У 2017 році ідеальний час для укладення шлюбів. Цей рік, вважається сприятливим для всіх знаків зодіаку. Запрошувати свідків, чи ні, це особиста справа молодят. Слід заздалегідь обдумати це питання, адже дотримання традицій, має велике значення в будь-якому заході.

Це пам'ять, яка передається з покоління в покоління. Ми з чоловіком, реєстрували свій шлюб, коли вже свідки були необов'язковими. Чесно кажучи, я не хотіла запрошувати, але чоловік наполіг.

Чоловік призначив свідком свого кращого друга, якого я терпіти не могла. До смішного я і не могла подумати, що під час весілля я помирюсь з цим другом. З тих пір пройшло вже шість років, але ця людина досі є близьким другом сім'ї.

Він став досить частими бажаним гостем у нашому домі. Спасибі чоловікові, що все-таки він мене переконав з приводу свідків. Коли ми з дружиною реєструвалися, свідки були обов'язкові. Свідками були призначені наші однокурсники. Знаєте, зазвичай після закінчення інституту життя розводить людей.

Саме так і сталося майже з усіма з інститутських друзів, але з Сергієм та Іриною ми дружимо дотепер. До речі, через рік вони одружилися і у них спільна дочка. Ось так буває, традиція звела два люблячих серця. Я вважаю, дотримання цієї традиції обов'язковим. Через місяць, ми віддаємо свою єдину дочку заміж.

Свідків відмінили, але ми вмовляємо дітей дотримуватися традиції. Весілля це ж пам'ять. Через 5 років приємно переглядати фотографії і згадувати всю урочистість цього моменту. Ще приємніше спостерігати близьких друзів, які були присутні на самому приємному у вашому житті свята.

Адже свідки виступають гарантом тривалого шлюбу. Подивіться самі: шлюби, які реєструвалися при свідках, більш міцні і надійні. Намагайтеся дотримуватися традиції.

Схожі статті:

 • Як зупинити місячні, коли вони не потрібні

  Менструація може наступити в не самий відповідний для цього момент, наприклад, перед важливими змаганнями, під час тривалої подорожі або в день весілля. У таких ситуаціях жінок починає...

 • Навіщо потрібні волосся під пахвами і між н0г?

  На ваших грудях, ногах, пахвах і... в інших місцях ростуть, як модно говорити, «небажані» волосся? У деяких культурах волосся на тілі вважаються відразливими, хоча багато чоловіків і жінки...

 • НАВІЩО ПОТРІБНІ ЩЕПЛЕННЯ

  Нинішня зима змусила нас серйозно задуматися про своє фізичне здоров'я. Вічні супутники нашого клімату – відлига і страшні морози призвели в стресовий стан організм і ми стали частіше хворіти...

 • Зуби Вони коли-небудь вилізуть?

  Зрозуміло, що все індивідуально, але у дочки зуби лізли з 6,5 міс, виявляли випадково, в рот з перевіркою я до неї не лізла, все одно нічого не розуміла там. А синові майже 8 міс, зубів немає....

 • Як жінці прибрати боки і живіт так, що б вони ніколи не повернулися

  Якщо це так, то ви можете не читати цю статтю. Зовсім недавно у мене була велика проблема з вагою. Противні кілограми полізли відразу після пологів. Я довго намагалася знайти ефективні способи...