Омега 3-6 - 9 (Omega-3-6-9) Солгар №60

Дуже хороший для здоров'я складу, є все необхідне, що потрібно нашому організму. Підкупила ціна в цьому магазині, раніше брала такий комплекс Омега 3-6 - 9 Солгар №60 в інших аптеках, виходила дорожче, потім натрапила на цей магазин, тепер купую тут не тільки цей комплекс, а інші вітаміни Солгар. Швидка доставка, спасибі! З продукцією американської компанії Солгар знайома давно, тому що використовувала вітаміни для волосся, нігтів і шкіри і вони відмінно допомагали. Омега 3-6 - 9 Солгар №60 купила вперше, банку вже закінчується і ефект відчувається.

Замовляю через інтернет. Швидко, зручно і вигідно! Відмінний комплекс, раніше за порадою лікаря використовувала лляну олію в пляшках, потім дізналася, що є така річ, як ЕЗК 1300 омега 3-6-9 Solgar. Спочатку трохи відлякала ціна, але потім підрахувала, що їх на довго вистачає і побачила реальну вигоду. А головне користь!!! Хоча капсули по розміру не маленькі, але ковтати їх легко.

Пропила вже один курс, зараз замовила в інтернет-магазину «Ваше здоров'я» знову, тому що відчуваю їх ефективність. Можу порадити всім! Перший курс Омег пила саме цю '3-6-9' (для збалансованого загального оздоровлення), а зараз також продовжую курси вже просто концентратів Омега-3 з риби. Дуже задоволена цим препаратом - результати видно на шкірі і втому зменшилася.

Мій гіперактивний дитина пройшов не один курс дитячих Омега - 'Золоті рибки'. З ними не розлучаємося і не бачимо альтернативи.Тільки недавно дізналася на міжнародних форумах, що у Солгара найкраща і добре засвоюється форма Омега-3, отримана із риб, - rTG.

Ми сім'єю можемо судити тільки за відсутності будь-яких побічних ефектів, і наявності великої кількості позитивних.Мною був написаний фото-відгук про цей продукт відразу після курсу вживання: http://otzovik.com/review_2091269.html Хороший продукт.Брала для профілактики судинних проблем.Але після консультації лікаря дізналася,що Омега 6 і 9 у нас в їжі з надлишком і перейшла на чисту Омегу 3 теж американського виробництва,відразу ж оформила знижку і стала 60 капсул по 480 грн.Ось тут,якщо комусь цікаво: http://nspclub.org/produkciya-nsp/bady-nsp/omega-3-pnjk-detail?a=146 Добавка Омега 3-6-9 в гель-капсулах від компанії Solgar ідеальна харчова добавка, що містить три важливі жиру в збалансованій кількості. Риб'ячий жир, входить до складу добавки містить жирні кислоти Омега-3 ЕПК і ДГК.

Олія насіння льону у вигляді амінолевулінової кислоти містить жирну кислоту Омега-3, у вигляді олеїнової кислоти містить жирну кислоту Омега-9 жирні кислоти Омега-6. А масло бурачника містить лінолеву кислоту і особливо ГЛК, що належать до жирних кислот Омега-6. Омега-3 жирні кислоти не вважаються незамінними для нормальної життєдіяльності нашого організму. Так як жирні кислоти ЕПК, ДГК і АЛК не синтезуються в нашому організмі, нам доводиться отримувати їх ззовні.

ЕПК (ейкозапентаєнова кислота) і ДГК (докозагексаєнова кислота) ми отримуємо, вживаючи в їжу рибу. У свою чергу, АЛК (альфа-ліноленова кислота) у великій кількості міститься в такому рослині як льон. Згодом АЛК перетворюється в ЕПК і ДГК.

Тригліцериди. За даними ряду досліджень прийом риб'ячого жиру може істотно знизити рівень тригліцеридів. Саме високий рівень цих жирів в крові є основним фактором розвитку серцево-судинних захворювань. Ревматоїдний артрит. Омега-3 значно зменшує болі в суглобах. Крім цього, прийом жирних кислот може істотно підвищити ефективність протизапальних препаратів.

Вагітність. Поліненасичені жирні кислоти відіграють важливу роль в розвитку майбутнього малюка. Зокрема Омега-3 відіграє важливу роль у формуванні нервової системи і зору плода. Пам'ять. Дослідження також зазначають, що прийом риб'ячого жиру сприяє збереженню пам'яті у людей похилого віку. Багато вчених відзначають необхідність збалансованого поєднання Омега-3 з іншими жирними кислотами Омега-6 і Омега-9. Експерти також вважають, що дисбаланс цих трьох ненасичених жирних кислот може стати причиною багатьох хронічних захворювань.

Риб'ячий жир, масло лляне масло бурачника, суміш токоферолів. В 1 капсулі масою 1800 мг міститься: Риб'ячий жир 433,3 мг, Лляне масло 433,3 мг, Масло бурачника 433,3 мг, Суміш токоферолів 1,3 мг, в тому числі ПНЖК, Альфа-ліноленова кислота (омега-3) 215 мг, Эйкозопентаеновая кислота (омега-3) 145 мг, Докозогексаеновая кислота (омега-3) 100 мг, Лінолева кислота (омега-3) 190 мг, Олеїнова кислота (омега-6) 120 мг, Гамма-ліноленова кислота (омега-6) 95 мг. Дорослим по 1 капсулі 3 рази в день під час їжі.

Тривалість прийому - 1 місяць. При необхідності прийом можна повторити. Дуже хороший для здоров'я складу, є все необхідне, що потрібно нашому організму.

Підкупила ціна в цьому магазині, раніше брала такий комплекс Омега 3-6 - 9 Солгар №60 в інших аптеках, виходила дорожче, потім натрапила на цей магазин, тепер купую тут не тільки цей комплекс, а інші вітаміни Солгар. Швидка доставка, спасибі! З продукцією американської компанії Солгар знайома давно, тому що використовувала вітаміни для волосся, нігтів і шкіри і вони відмінно допомагали. Омега 3-6 - 9 Солгар №60 купила вперше, банку вже закінчується і ефект відчувається. Замовляю через інтернет. Швидко, зручно і вигідно!

Відмінний комплекс, раніше за порадою лікаря використовувала лляну олію в пляшках, потім дізналася, що є така річ, як ЕЗК 1300 омега 3-6-9 Solgar. Спочатку трохи відлякала ціна, але потім підрахувала, що їх на довго вистачає і побачила реальну вигоду. А головне користь!!! Хоча капсули по розміру не маленькі, але ковтати їх легко. Пропила вже один курс, зараз замовила в інтернет-магазину «Ваше здоров'я» знову, тому що відчуваю їх ефективність. Можу порадити всім!

Перший курс Омег пила саме цю '3-6-9' (для збалансованого загального оздоровлення), а зараз також продовжую курси вже просто концентратів Омега-3 з риби. Дуже задоволена цим препаратом - результати видно на шкірі і втому зменшилася. Мій гіперактивний дитина пройшов не один курс дитячих Омега - 'Золоті рибки'.

З ними не розлучаємося і не бачимо альтернативи.Тільки недавно дізналася на міжнародних форумах, що у Солгара найкраща і добре засвоюється форма Омега-3, отримана із риб, - rTG. Ми сім'єю можемо судити тільки за відсутності будь-яких побічних ефектів, і наявності великої кількості позитивних.Мною був написаний фото-відгук про цей продукт відразу після курсу вживання: http://otzovik.com/review_2091269.html Хороший продукт.Брала для профілактики судинних проблем.Але після консультації лікаря дізналася,що Омега 6 і 9 у нас в їжі з надлишком і перейшла на чисту Омегу 3 теж американського виробництва,відразу ж оформила знижку і стала 60 капсул по 480 грн.Ось тут,якщо комусь цікаво: http://nspclub.org/produkciya-nsp/bady-nsp/omega-3-pnjk-detail?a=146

 • Омега-3: як правильно вибрати риб'ячий жир для краси і здоров'я

  Не всі жири шкідливі для здоров'я. Омега-3 це приклад хороших жирів: вони знижують ризик серцево-судинних захворювань, депресії, слабоумства і артриту. Але, на жаль, наш організм не здатний...

 • Чому Омега 3 так важлива при вагітності?

  Про важливість збалансованого харчування вже сказано і написано дуже багато, але в звичайному житті ми рідко замислюємося про це. Жінка, яка готується стати матір'ю, перебуває в особливому...

 • Таблетки для шкіри, нігтів і волосся (Skin, Nails, Hair) Солгар №60

  Доброго часу доби! Раніше я не пила вітамінних комплексів, Бадів та ін., але після пологів особливо гостро постала проблема випадіння волосся, яке почалося ще в період вагітності, тепер ось,...

 • Альфа-ліпоєва кислота (Lipoic Acid) Солгар №30

  Будьте ласкаві, підкажіть, якщо я приймаю гормональні препарати, а зараз побачила у вашому магазині Києва, що продається Альфа-ліпоєва кислота Солгар, про яку я раніше читала багато позитивних...