Не планування. Вибір пилососа.

Дівчатка, всім привіт. Скоро у нас відбудеться довгоочікувана подія - переїзд в квартиру побільше. І постало питання про прибирання(до цього в однушке жили). Був старенький пилосос, але так як килимів ні, я зазвичай просто підлогу мила шваброю. Дивилася миючий пилосос томас, але почитавши відгуки відмовилася від нього. Дивилася вертикальні пилососи - теж чето не хвалять. Парові швабри, але треба пилососити перед тим як їй помити.

А які засоби для прибирання у вас, бажано фірми, щоб загугліть відразу. Спасибі У нас мілле пилосос. До цього був самсунг. Ось відчуття що мерседес і кіа ріо. Там стоять хороші фільтри коли убираешся запаху пилу немає як у самсунга. Але фільтр коштують дорого. Хоча є і не оригінальні.

Насадки хороше, крепленич і щітка хороша. Мені все в ній подобається. ))) Я вибрала Керхер електровіник. Для мене плюси що немає шнура, порівняно легкий, ось чекаю від чоловіка на восьме Березня) а шваброю легше потім пройтися, ніж миючий пилосос збирати-розбирати і мити У мене самсунг, звичайний пилосос зі скляним відсіком для сміття. Палас 2м*3м, маленькі килимки періодично перу, килимове покриття не люблю.

Все залежить від того, як для вас зручніше прибирати. Для себе вибрала Томас, але не миє, а звичайний з мішками для сборра пилу, їм збираю на підлозі та меблях кошкіну шерсть, а потім підлогу протираю шваброю з вологою ганчіркою. Для мене так зручніше. А у нас звичайний самсунг за 3000 руб, плюс айробот, який живе своїм життям.

Поюс вологе прибирання звичайної шваброю через день через піску вовни і тд подивіться відгуки на LG VK76R03HY. Непоганий пилосос.Я подарувала мамі на ДР. Мені сподобався. Потужний, циклонного типу, без мішків. Коштує близько 9 тис. Дайсон, звичайно, супер, плюс неубіваемий. Літав по сходах з 2 поверху на перший, хоч би що.))Але дорогий.

Плюсуюсь до Дайсон - я в свій час дуже жлобила на нього гроші,а даремно.Супер річ Збирає весь бруд,пил,шерсть котячу,після нього лише треба швиденько пробігтися вологою шваброю.Ще з плюсів відсутність мішків для пилу,контейнер висипав,ополоснул і краса.Він у нас вже 4 роки,ніякої втрати потужності Недолік - треба мити відро і просто так його не заведеш. І фільтри треба періодично міняти, а вони недешеві, але пилососить дуже добре. У мене з аквафільтром.

Все життя бісило те, що звичайним пилососих і все одно частина пилу так само вилітає назад З цим такого немає Обожнюю його Важкий правда, але у нас будинок, так що є де розвернутися, просто катаю його і все. Але воно того варто Самсунг SD9421. Вже 4 роки нас радує, взагалі тьху-тьху ніяких проблем не було.

Мити не складно. Але їх зараз у продажу вже важко напевно знайти. - треба мити відро і просто так його не заведеш. І фільтри треба періодично міняти, а вони недешеві, але пилососить дуже добре. У нас теж такий, але користується домогосподарка. А що там треба щось міняти??? Я в шоці, жодного разу за чотири роки нічого не міняли. Ще є irobot, він прибирає підлогу від вовни в ті дні, коли домогосподарка не приходить У мене керхер sv7.

Вже майже 2 роки. Прибиранням дуууже задоволена. Це паропилосос. Можна одночасно і чистити пором килими, і пилососити. Дуже багато функцій: миття вікон, стін, збір пилу з меблів, миття плитки, чистка килимів, плити, диванів, миття підлог. Але підлоги все одно потім шваброю проходжу.

У плані чистоти ідеально. Я коли бачу, скільки гидоти збирається щотижня у ньому, у мене ля западає. Він хороший для великого будинку. Займає багато місця для зберігання. Важкий сам по собі. Плюс 2,5 літра води: частина в ємність для збору пилу, частина в пароочисник. Волу дистильовану треба купувати постійно. І, звичайно, збирати/розбирати/мити цю базуку для мене смерті подібно.

Саме з-за цього день прибирання починаю тихо ненавидіти... Заспокоюю себе тільки результатом. І він дуже дорогий, звичайно... У нас теж такий, але користується домогосподарка. А що там треба щось міняти??? Я в шоці, жодного разу за чотири роки нічого не міняли. Ще є irobot, він прибирає підлогу від вовни в ті дні, коли домогосподарка не приходить Еммм. Ну я не знаю.

Там в інструкції написано, що маленький фільтр раз в рік мінімум, а великий раз у два роки. Маленький фільтр взагалі швидко приходить в непридатність, через нього ж вся курява йде. У Вас такий?

Можете не діставати, я вже подивилася ))) Обидва фільтра змінюються раз на рік, при необхідності частіше. Великий можна міняти рідше, якщо площа збирання невелика. Але ось маленький...

Його ж треба мити і він поступово сильно забруднюється і псується.

Схожі статті: