Як відрізнити оригінальні парфуми від підробки: поради експертів

Як привабливі покупки на блошиних ринках або в інтернет-магазинах, за зниженими цінами духи можуть здатися відмінним вибором, але подумайте, перш ніж купити! Витрачати гроші на підроблені парфуми краще, ніж просто Як привабливі покупки на блошиних ринках або в інтернет-магазинах, за зниженими цінами духи можуть здатися відмінним вибором, але подумайте, перш ніж купити! Цей парфум прослужить вам довго і це варто тих інвестицій. Але зараз на ринку так багато варіантів, як можна відрізнити підробку від справжніх?

На щастя sokaloe.com.ua готовий вам у цій нелегкій справі допомогти порадами як виявити підроблені парфуми. Справжні парфуми мають гладкі пляшки, а підробки часто трохи грубі і, як правило, погано зроблені, іноді виготовлені з пластику. Пляшки якісних духів мають щільно прилеглі кришки, які захищені від вологи. Пляшка буде мати гладку поверхню, на відміну від підробки, які мають нерівні і необроблені краї. Шви упаковки бездоганні і мають дуже мало пластмаси і використовується дуже мало клею для упаковки.

Коробка також виготовлена з більш якісного матеріалу. Ви також можете перевірити сайт виробника, щоб відповідати опису. Потрясіть закриту коробку. Упаковка справжніх парфумів не дозволять пляшці рухатися. Якщо ви знайдете матеріал рухається всередині це червоний прапор.

Аромат справжньої парфумерії є складним і складно збудований. Хоча це важко виміряти, ви зможете помітити різницю, якщо ви чули оригінальний парфум раніше. Справжні духи складаються з трьох шарів ароматів, верхні, середні і нижні ноти. Верхня нота це перше враження, яке потім переходить в серцеві ноти, коли він вступає в контакт з шкірою і базова нота може бути випробувана, коли духи вбираються в шкіру.

Справжні парфуми черпають свої аромати з натуральних і синтетичних продуктів. Дешеві і підроблені парфуми покладаються тільки на синтетичні вироби, які, в кінцевому рахунку, дають неприродний аромат. У підроблених парфумів спочатку запах схожий, але його ефективність вщухає протягом години або менше, і необхідно повторне нанесення.

Якщо ваші духи тримають аромат протягом більше 4-5 годин вони справжні. Після відкриття пляшки справжні парфуми зберігають свій аромат на термін до 8 місяців. Цитрусові аромати починають погіршуватися приблизно через 6 місяців, але квіткові та інші аромати можуть тривати до 18 місяців. Підроблені флакони після розтину можуть втратити свій запах протягом декількох тижнів або пари місяців.

Ефективна і проста у використанні програма, за допомогою якої ви очистите організм, нормалізуете метаболізм і почнете вдосконалювати своє тіло.

Схожі статті: