Як розлучитися, якщо дружина проти?

- Я хочу розлучитися з дружиною, але вона не погоджується на розірвання шлюбу. Крім того, у нас є син, йому два роки. Чи я зможу розлучитися з дружиною? Анатолій Зайцев, Ярославль. На це питання нам відповіла адвокатська фірма " Справа про розірвання шлюбу не порушується в тому випадку, якщо дружина вагітна або дитині ще не виповнився рік. Вам потрібно подати заяву до суду.

Згідно ст. 22 Сімейного кодексу РФ, якщо один з подружжя не згоден на розірвання шлюбу, суд має право вжити заходів до примирення подружжя і відкласти розгляд справи на термін до трьох місяців. Якщо ж заходи виявляються безрезультатними, шлюб розривається. Якщо у вас немає спору про те, з ким залишаться діти, ваша справа розгляне світової суд, якщо такий спір виник, крапки над «i» розставить суд федеральний.

Більш того, якщо ви не надасте угоду про те, з ким залишаться діти після розлучення, а з кого і в якому розмірі будуть стягуватись аліменти, суд зобов'язаний сам це визначити. Якщо ж ваша дружина все ж погодиться на розлучення, суд розірве шлюб без вказівки мотивів. Також чоловік або дружина можуть розірвати шлюб в загсі, якщо батько (мати) загальних неповнолітніх дітей визнаний (а): - безвісно відсутнім (їй) - недієздатним (ой) - засудженим (ой) на строк більше, ніж на три роки.

Мережеве видання (сайт) зареєстровано Роскомнаглядом, свідоцтво Ел № ФС77-50166 від 15 червня 2012. Головний редактор — Сунгоркін Володимир Миколайович. Шеф-редактор сайту — Носова Олеся В'ячеславівна.

Повідомлення і коментарі читачів сайту розміщуються без попереднього редагування. Редакція залишає за собою право видалити їх з сайту або відредагувати, якщо зазначені повідомлення та коментарі є зловживанням свободою масової інформації або порушенням інших вимог закону. Видавничий дім SKP MEDIA. Адреса: вул. Лембиту 8-2, Таллін, 10114, Естонія.

Тел.: +372-6688900 факс: +372-6688902 email: info@kompravda.eu. Сайт: www.kompravda.eu Головний редактор - Тетерін В. В. Виняткові права на матеріали, розміщені на інтернет-сайті www.kp.ru відповідно до законодавства Російської Федерації про охорону результатів інтелектуальної діяльності належать АТ «Видавничий дім «Комсомольская правда», і не підлягають використанню іншими особами в якій би то не було формі без письмового дозволу правовласника.

Схожі статті: