Як правильно епіліровать зону бікіні?

Мода диктує свої стандарти краси і більшість жінок прагнуть їх дотримуватися. Тому процедура позбавлення від волосся епілятором в зоні бікіні сьогодні дуже популярна. Результат у неї гарний, та й повторювати часто її не потрібно. Зазвичай виконують таку епіляцію в косметичному салоні.

Епіляція і депіляція — дуже затребувані способи видалення волосся на різних ділянках тіла. Саме завдяки їм догляд за шкірою визнається повноцінним і результативним. При цьому депіляція вважається примітивним способом, оскільки дозволяє видаляти волосся лише на поверхні шкіри. Елементарний, а також найпоширеніший варіант — гоління. До депіляції також відносять шутаринг, ваксинг, хімічний спосіб з використанням косметичних засобів.

Звичайно, гоління волосся, в тому числі в зоні глибокого бікіні – насамперед домашній зручний спосіб, але він створює тимчасовий ефект. Безумовно, це завжди дешево і швидко. Тим не менш, вже на другий день після гоління з'являються маленькі волоски, дає про себе знати роздратування шкіри.

До того ж волосся після гоління стають жорсткішими і починають швидше рости. Враховуючи, що сам перехід від гоління до епіляції вельми неприємний, краще використовувати постійно один з цих способів видалення. Епіляція видаляє весь волосся разом з коренем. Єдиний вагомий її недолік – хворобливість, тому до процедури завжди стоїть на першому місці питання, як прибрати больові відчуття.

Частково проблема вирішується самим приладом. Сучасні епілятори мають вузькі насадки для чутливих зон, що дає можливість проепілювати акуратно навіть зону глибокого бікіні. Багато з епіляторів мають насадка-тример для створення бікіні-дизайну. Окремі вдосконалені моделі дозволяють робити епіляцію у воді. Всі прилади зроблені з гіпоалергенних матеріалів, більшість з них мають масажний ряд, різні швидкісні режими, мікросистеми охолодження для зниження почервонінь і больових відчуттів.

Багатофункціональність приладів дозволяє зняти напругу, а також ідеально обробити шкіру. Часто і домашній епілятор, якщо ним правильно користуватися, дозволяє позбутися від волосся в області глибокого бікіні на термін від двох тижнів до місяця. Тому навіть самі невпевнені вирішують робити цю процедуру нехай не в професійному салоні, то хоча б вдома. Звичайно, зона бікіні найбільш чутлива і вимагає особливої уваги.

Косметологи радять на перших порах звертатися виключно до професіоналів. Це дозволяє уникнути негативних наслідків від невмілих маніпуляцій при видаленні. При дотриманні всіх правил з рекомендаціями епіліровать можна згодом будинку. Процедура привертає також іншими достоїнствами: Деколи навіть звичайне гоління може призвести до неприємних наслідків. Що вже тут говорити про більш серйозних процедур таких, як епіляція глибокого бікіні. Чутлива зона бікіні найчастіше схильна до травмування, а найчастіше інфікування.

Тому поставитися до процедури потрібно з усією серйозністю. До епіляції слід навчитися правильно користуватися епілятором, з'ясувати протипоказання. Для досягнення ідеального результату жінки і чоловіки часто йдуть на багато жертв.

Але завжди потрібно пам'ятати про здоров'я і підходити до всіх косметичних процедур правильно і розумно. Звикати до эпилятору потрібно поступово, використовуючи його спочатку для видалення волосся на самих нечутливих зонах. Щодо застосування місцевоанестезуючих кремів і інших подібних засобів обов'язково треба консультуватися з лікарем.

Професіонали рекомендують дотримуватися наступних правил: По закінченні всіх маніпуляцій також слід дотримуватися загальних рекомендацій. Зокрема, потрібно відкласти відвідування сауни, солярію, пляжу, басейну. Перші дні слід підтримувати чистоту, не користуватися дезодорантами, косметикою з фруктовими кислотами, уникати синтетики, віддавати перевагу одягу з натуральних матеріалів.

В якості антисептика можна використовувати фурацилин, настій ромашки, календули, а для пом'якшення – оливкова олія. В цілях профілактики вростання волосся через пару днів можна користуватися скрабом і спеціальними косметичними засобами. Принцип дії всіх епіляторів однаковий. Обертові пінцети (диски) захоплюють волосся, потім виривають його і корінь.

Після такої процедури зазвичай на оброблених місцях з'являються червоні точки. Це нормальна реакція шкіри, яка проходить через кілька годин. В зоні бікіні видаляти волосся з допомогою епілятора можна при їх довжині від 0,5 див.

Але для довгих, дуже товстих і грубих волосся ця процедура не підходить. Максимальна довжина, при якій епіляцію робити допускається, обмежується 1 див. Враховуючи особливості процесу, краще розділити його на декілька етапів з невеликими перервами. Щоб зменшити хворобливість, при процедурі натягують шкіру, а сам прилад тримають під кутом, не натискаючи на нього.

Безумовно, слід користуватися насадками для чутливої зони і функцією вологого епіляції. Знизити біль допоможе застосування кубиків льоду, охолоджує рукавиці, засобів з ефектом анестезії або змазування шкіри спиртом. Важливо правильно прийматися за епіляцію. Видаляти волосся потрібно спочатку на низькій швидкості апарату на тих ділянках, де волосся менше всього. Швидкість треба збільшувати поступово з моменту звикання шкіри до дії приладу, а епілятор направляти круговими рухами.

При виконанні процедури можна керуватися загальною послідовністю дій: При самостійних домашніх процедурах результат спочатку може вийти не завжди задовільний. В таких випадках можна вручну коригувати його. Зазвичай для цього беруть пінцет і самостійно видаляють їм окремі залишилися волоски, які не захопив епілятор. Також можна повторити епіляцію, якщо результат виявився зовсім нікчемним.

Повторну процедуру виконують в тому ж порядку, що й попередню, включаючи етап з знеболенням.

Схожі статті: