Дружинам (Про боротьбу з коханками)

Так, знаю, тему цю заїздили. У мене пропозиція, чому замість того, що битися з коханками, бути вище і розумніше. Є приказка: Тримай друзів поруч, а ворогів ще ближче. Чому не подружитися з коханкою чоловіка і виставити коханку в невигідному світлі перед чоловіком. Необов'язково наносити каліцтва коханці адже можна бути розумнішим. І що може досягти дружина давши пендалю чоловікові? Тільки того, що чоловік буде вважати істеричкою або взагалі поверне так, що вона буде винна. Постійно жінкам вдабливают в голову, що дружина повинна бути мудрішими.

За вашим дати пендалю це мудро? Чому б жінкам не бути розумнішими. І що може досягти дружина давши пендалю чоловікові? Тільки того, що чоловік буде вважати істеричкою або взагалі поверне так, що вона буде винна.

Постійно жінкам вдабливают в голову, що дружина повинна бути мудрішими. За вашим дати пендалю це мудро? Чому б жінкам не бути розумнішими. а мені на крену гулящий мужик??? це ж треба так себе не поважати, щоб набиватися в подружці до виробів, пригревшей чоловіка! це безпросвітна тупість, безхребетність, відсутність гордості і самоповаги! тримайтеся за штани . у вас скоро футбольна команда подружок собирется. будете андами дружити Я одного разу провела таку бесіду з пасією чоловіка,розповіла,яке у е біще моральне вона підібрала,сказала,що їй такого не треба.Ось тепер думаю,куди дивилася при заміжжі?!

На сторінках проекту Леді Mail.Ru не допускаються коментарі, що порушують законодавство РФ, що містять ненормативну лексику, рекламу, в тому числі приховану, ображають інших користувачів і модераторів. Також видаляються всі повідомлення з гіперпосиланнями на сторонні сайти. Акаунти користувачів, що систематично порушують Редакція «Леді Mail.Ru» поспілкувалася з майстром тату-салону Сергієм Фабіаном і дізналася, що робити, якщо вам раптом разонравилась татуювання, як знайти свого майстра, а головне — що варто враховувати, якщо ви зважилися зробити свою першу татуювання.

Схожі статті: