Дружина і коханка: сповідь одруженого чоловіка

Дружина волосся прибирала в хвіст, так щоб не лізли в очі, в тарілки, в обличчя дітям. Вдома вона носила м'які тренувальні штани і простору футболку В яких зручно біля плити стояти, випрати дрібнички та підлоги протерти. Тільки в свята одягалися в ошатну блузку, спідницю, вуха вдевала великі сережки, браслети на зап'ястя, брала дітей і йшла на якісь фестивалі. Без мене. Я не любив подібних заходів і втомлювався за робочий тиждень.

Ну, може, не так втомлювався, як це служило відмовкою для сім'ї. До своєї коханки. Так, я зраджував дружині! Коханка розпускала волосся по плечах.

Вони їй не заважали і нікому не заважали. Дітей у неї не було, господарства особливого теж. Дома вона ходила в ошатному розхристаному халаті, а частіше просто в мереживній білизні (коли живеш один, то легко можеш собі це дозволити). І ще, вона ніколи і нікуди не поспішала. Її ніхто і ніщо не відволікало (ні сім'я, ні діти, ні старики-батьки, ні прання-готування) від мене. Дружина була з тих, хто закочує огірки і помідори в банки. За сто банок за літо. Тому що без них я не сідаю за стіл.

Вона з тих, хто вправно ліпить пельмені, вареники з вишнями, за зиму сотнями, тому, що я їх люблю так і сім'ю годувати чимось треба. З коханкою, в обідню перерву, ми часто відвідуємо яке-небудь «Сушія». Вона любить всю цю «екзотику». І я, поруч з нею, навчився орудувати паличками. Іноді можна.

Коханка робила мені подарунки (дрібниця всяку, але приємну), які я ховав від дружини в коморі з інструментами. Або що-небудь з крутих канцтоварів, завжди можна сказати, в разі чого, що всьому офісу закупили. Я теж робив їй подарунки.

Вона любила вибирати їх сама. Дружина трохи розповніла після пологів, фігура вже, звичайно, не та. Стала і речі підбирати собі менш облягаючі, комплексує. Коханка, хоч і не мучила себе тренажерами, але відсутність пологів і гарне харчування, дозволяли їй залишатися такою ж стрункою, як і в двадцять п'ять.

Таку не соромно було привести до друзів. Приймали мене у себе з коханкою, але з великим задоволенням, напрошувалися до мене в сім'ю на пельмені, шубу, олів'є... Мало кому з них пощастило з хорошими господинями. І покидаючи наш дім, завжди цілували руки моєї дружини і здивовано знизували на мене плечима (і чого ще мужику треба?).

У такі моменти, я дуже пишався перед ними своєю сім'єю, затишним, чистим будинком і кмітливими (за яким тільки гурткам дружина не тягала їх), красивими (все в дружину белобрысые, великі) дітьми та своєю дружиною (такий гостинній і чарівною). Час летить швидко. Якість життя моєї особливо не змінювалося. Тільки, мабуть, коханка стала такою ж близькою, як дружина.

Якісь незручності переросли у звички. Я вже боюся втратити її. Я ніколи не зізнавався їй у коханні і не обіцяв піти до неї (відразу попередив, що сім'ю не кину), але тепер став говорити їй про нібито почуттях, тому що з'явилася ревнощі... Думки про те, що я можу втратити дружину, ніколи не відвідували мене. Вона здавалася мені частиною мене самого, моєї ногою, рукою, ниркою... та й вона не давала ніколи приводу думати про це.

Дружина довідалася про існування коханки. Переді мною встав вибір. Насправді, якщо зовсім чесно, у мене не було вибору. Я просто міг ще спробувати боротися за когось з них. Але саме в цей момент я зрозумів, як був самотній все це час. Всі ці роки, поряд зі мною не було жінки, яку мені хотілося б дивувати щодня якимись неймовірними вчинками, рухами душі. Заради якої хотілося б стати ще краще, досягти ще більшого.

Тільки щоб пишалася і захоплювалася мною. За всі ці роки жодна з жінок не обняла мене ніжно зі спини, не припала до мого потилиці, коли мені було погано, не прошепотіла, що я кращий, що все налагодиться... Ніхто не відчув мій страх, не помітив моєї втоми, моєї неприкаяність... Хто винен у цьому? Хто?

Клубер — це сайт про саморозвиток та особистісному зростанні, про формування особистості, самовдосконалення, про розвиток особистості. Ми зібрали статті, розумні фільми з переглядом онлайн і кіно рецензіями, книги, музику, корисні поради, мудрість, історії успіху та багато іншого. Приєднуйтесь до нас!

Схожі статті: