Відгуки про dilis parfum floral collection магнолія - парфуми

Відомий білоруський бренд Dilis Parfum свою серію моноароматов Floral Collection створив геніально і просто, вибравши найбільш популярні і улюблені нашими жінками квіти, а потім дуже якісно передавши їх чудові аромати в своїх парфумах. Такі композиції складаються лише з однієї ноти, що дозволяє комбінувати їх між собою або навіть оновити ваш обридлий аромат таким витонченим доповненням, як наприклад. Нота магнолії.Ця квітка асоціюється з теплом, морським узбережжям і красою моря.

Можливо, саме такі асоціації виникають саме тому, що магнолія любить тепло і в Україні росте лише у приморських теплих краях. Аромат цієї красуні подарує вам розкішні відчуття краси та гармонії, адже вона ніжною запашною шаллю вкриє ваші плечі, налаштувавши на умиротворений лад. Ідеально для теплих літніх вечорів! Використовуйте цю форму тільки для того, щоб залишити відгук про товар.Для питань про дату надходження, наявності, використання, характеристики товару та інших використовуйте функцію " Задати питання. Замовила до дня народження.

Запах жахливий! Що то типу радянських одекалонов! Ніколи б не подумала що магнолія така гидка!

Тепер не знаю чи варто брати інші аромати з цієї лінійки. А мейкапу дякую за швидку доставку та ввічливого кур'єра Вже писала комент з приводу Бузку, поетом, можливо, повторюся. Самий сприятливий відгук. Духишки брала доньці (9 років). До свого приятнейшему подив виявили дивовижні весняні запахи.

Просто прибалдели -треба ж справжні запахи бузку, жасмину і магнолії посеред зими. В замовленні були ще Жасмин і Магнолія. Відразу ж замовили і всі інші запахи, тепер чекаємо з нетерпінням. І до речі, на дочці запах тримався весь день! за такі смішні гроші!!

Схожі статті: