Шлунковий грип: симптоми, лікування, профілактика

Перетягніть і відпустіть іконку W на іконку Будинок в панелі інструментів браузера, потім натисніть " Так " у спливаючому вікні. Термін шлунковий грип насправді не є медичним діагнозом. Як і інші назви цієї хвороби - черевної грип, грип шлунка. Правильне медичне назва – гастроентерит. Але скільки б назв цієї напасті не було в ходу у людей, правильне лікування — одне на всіх. Шлунковий грип викликається вірусом, який був відкритий порівняно недавно, в кінці 80-х років минулого століття.

Вчені назвали його ротовирусом, з-за схожості форми вірусу з колесом. Шлунковий грип вражає слизові дихальних шляхів і кишечника. Заразитися людина може по-різному. Як правило, повітряно-крапельним шляхом або через продукти харчування.

Цілком заслужено цю хворобу називають «хворобою брудних рук». Інкубаційний період шлункового грипу такий же, як і в інших вірусних інфекцій – близько 5 днів. Повне одужання при правильному лікуванні зазвичай настає не пізніше двох тижнів після зараження. Деякі симптоми цієї вірусної інфекції дуже схожі на симптоми грипу – жар, гарячка, ломота в суглобах і м'язах. При гострій формі хвороби у заразилася можуть початися почервоніння і болю в горлі, біль при ковтанні. І майже завжди - блювота, підвищення температури і діарея.

Основна група ризику шлункового грипу, як правило - діти. Імунна система дорослих набагато сильніше, і при певному збігу обставин здоровий чоловік може навіть не помітити свою хворобу, помилково прийнявши її за банальне нетравлення. З-за частого проносу у хворого розвивається зневоднення організму, тому перше правило лікування шлункового грипу — це заповнення втраченої кількості рідини в організмі. Якоюсь особливою терапії при шлунковому грип немає. Зазвичай лікар призначає лікування в залежності від проявляються симптомів.

Але нерідкі випадки, коли людський організм, при наявності міцного імунітету, з успіхом перемагає хворобу і самостійно. Шлунковий грип, черевний грип, грип шлунка – щоб не чути ці неприємні назви по відношенню до себе, потрібно просто дотримуватися елементарних правил особистої гігієни. Як можна частіше мити руки і обличчя гарячою водою з милом.

Можливо, під час епідемій, раз на тиждень варто вживати які-небудь із простих відомих сорбентів, типу активованого вугілля або полисорба. Плюс уникати контактів з людьми, які виявляють ознаки шлункового грипу. Ось і вся профілактика на сьогоднішній день.

Можливо, під час епідемій, раз на тиждень варто вживати які-небудь із простих відомих сорбентів, типу активованого вугілля або полисорба. -тут не те, що можливо, а необхідний прийом сорбентів, завжди всією родиною пропиваем полісорб він ефективніше. У період епідемії кіш.заб-ий, краще зробити профілактику, ніж потім рятуватися від несканчаемого проносу. Для нашої сім'ї Реаферон-Єс-Липинт просто порятунок. П'ємо його вже не перший рік, як при хворобах та для профілактики. Він дуже швидко допомагає справляється організму з хворобою.

З цього протяжність хвороби зводиться до кількох днів, А не тижнів як це зазвичай відбувається. Відправляла дочку в табір, дала їй банку Полисорба! Добре що поклала саме його тому що коли захворів живіт, вона швиденько його розвела, випила,біль пройшла дуже швидко!

Я тільки полисорбом користуюся, братик коли маленький був, тільки його і застосовували.Та й зараз всій родині допомагає, так що купуйте, користуйтеся Намагалася пити ентеросгель, але від нього чомусь ставало ще гірше, прочитала в інтернеті про полісорб, спробувала, дійсно допомагає, перейшли сім'єю на нього, навіть маленька дитина п'є) Полісорб мені допоміг після отруєння.після того, як прийняла, тяжкість відразу ж зникла, та біль у шлунку поступово почала знижуватися. Як-то після нового року було погано, дуже сильно боліла голова, подруга дала полісорб і через деякий час все пройшло, взяла це засіб на замітку і тепер воно в мене завжди є в аптечці) Якщо отруєння, зараз п'ю тільки полісорб, лікар його доньці виписав, сама спробувала і приємно здивувалася ефекту, хороший засіб! // Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе полнуюответственность за всі матеріали частково або повністю опубликованныеим за допомогою сервісу Woman.ru.Користувач сайту Woman.гигарантирует, що розміщення поданих ним матеріалів не нарушаетправа третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), ненаносит шкоди їх честі і гідності.Користувач сайту Woman.ru,відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті ивыражает свою згоду на їх подальше використання редакцією сайтаWoman.ru.

Використання та передрук друкованих матеріалів сайту woman.ru можливе лише з активним посиланням на ресурс. Використання фотоматеріалів дозволено тільки з письмової згоди адміністрації сайту. Розміщення об'єктів інтелектуальної власності (фото, відео, літературні твори, товарні знаки тощо) на сайті woman.ru дозволено тільки особам, які мають всі необхідні права для такого розміщення.

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ №ФС77-65950, виданий Федеральною службою з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) 10 червня 2016 року. 16+ 2005-2017 WOMAN.RUВсе матеріали сайту Woman.ru незалежно від форми і дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою власників сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman.ru неможлива без письмового дозволу редакції.

Схожі статті: