Одружений, але з дружиною не живемо і прийняли спільне рішення розлучитися

Привіт, таке питання. Одружений, але з дружиною не живемо, спільних дітей немає, прийняли спільне рішення розлучитися, але дружина не має можливості приїхати в загс для оформлення. Як бути? Звертатися до суду чи все ж в загс? Який порядок і які документи потрібні?

Доброго дня!Якщо дружина не може приїхати в загс,то можливий розлучення в судовому порядку винесенням заочного рішення.Документи які вам необхідні:паспорт, код, свідоцтво про шлюб та квитанції про сплату мита. можете подати заяву про розірвання шлюбу до суду за місцем реєстрації відповідача (або дружина подає Вашу прописку, або Ви - за її прописку). щоб не їздити дружині, документи в суд вона може відправити по пошті листом з повідомленням про вручення. або ж через рацс - їй потрібно або самої приїхати, або завірити нотаріально заяву про розірвання шлюбу (ст. 15 ЗУ " ПРО держ. реєстрації актів цивільного стану ) Ви маєте право подати обопільне заяву в ЗАГС.

Якщо немає можливості у неї прибути в ЗАГС, потрібно вирішувати питання в судовому порядку. Також Ви можете звернутися в суд з позовом про розірвання шлюбу. При подачі позову потрібно сплатити судовий збір у розмірі 640 грн. Потім дружина подасть заяву про те, що вона згодна з позовом і вас розведуть.

Доброго ранку! Звертатись в суд чи в ЗАГС - це Ваше право. Вибір за Вами.

Якщо приймете рішення звертатись до суду, пишіть мені на пошту vpolizoru@ukr.net розкажу саму процедуру, щоб дружина не приїзжала до суду, які документи потрібно, який судовий збір і як це зробити швидко.

Схожі статті: