Цироз печінки - це вирок чи є шанс на життя?

У мого знайомого лікарі поставили початкову стадію розкладання печінки. Він сильно і досить часто п'є у великих кількостях. Можливо його вилікувати? І скільки люди, які п'ють, живуть при цирозе печінки. Навіть звичайне лікування печінки дуже дороге задоволення, а цироз природно складніше. Єдине що скажу словами академіка Неумивакіна якщо людина вірить що вилікується то медицина безсила.Спробуйте настрої Ситіна.

У мене дружина на інвалідності проблема з судинами які постачають головний мозок.Коли зміни погоди у ній головні болі, хребет і ноги, не може заснути. Я вмикаю їй настрій на оздоровлення хребта вона засинає через п'ять хвилин і спить як немовля. Сам вирішив спробувати настрій зцілення від усіх новоутворень на ніч включав зациклював повтор вночі коли прокидався тоді прибирав.

У мене на передпліччя з дитинства був жировик і за 30 років став розміром з волоський горіх. Я не задавався конкретно цією метою, але через 2 тижні глянув, а жировик зник без сліду,тільки після цього я оцінив цю методику. Для вас спробуйте гірше не буде для печінки. Я вважаю, що разом з цим ще допоможе.

Тільки є для чоловіків, для жінок і універсальне. Можете ще підібрати головне віра вона лікує невиліковне. Підберіть для себе що б не дратував голос читця.

Деякі самі заучують слова як молитву. Цироз печінки, це вирок майже . Знаю людини, яка з цим живе вже більше 10 років. І навіть п'є ... раз в місяць невеличку чарку. Але такі люди рідкісні. справа в тому, що при алкоголізмі, нейрони мозку переключаються з харчування глюкозою на етилацетат (метаболіт алкоголю).

А назад , на глюкозу, вони вже не можуть переключиться. І чим довше людина п'є, тим більша кількість нейронів переходить на алкогольне харчування . Звідси зрозуміло чому алкоголік не може кинути пити - при відсутності такого харчування , нейрони (не тільки головного мозку, але й інших органів) починають вмирати. Людину охоплює страх смерті. Він відчуває що вмирає. От не всі можуть добровільно померти. Природно, не бажаючи собі смерть, людина знову приймає алкоголь і відчуває, як повертається до життя. І це стає вже рефлексом!

А оскільки аналіз ситуації утруднений або вже неможливий в силу вже сталася загибель багатьох нейронів і втрати їх зв'язків, то майже неможливо переконати алкоголіка пити в міру і потроху. Ну, хіба що тільки примусово. Так йому сама думка про те, що він буде весь місяць вмирати, заради одного дня нормального стану і так все життя. Та він не витримає і спробує випити ще, завтра, післязавтра . А контролю за станом печінки у нього вже немає. При цирозі живуть мало. Якщо намагатися цироз вилікувати таблетками то вирок не скасуєте.

У нас співробітник на жаль таблетками не вилікував, пішов у світ інший. Потрібна дієта, менше солі, жирної їжі, солодкого, виключити алкоголь повністю, для чого потрібна велика сила волі. Розторопша присутня в таблетках для лікування печінки, але краще коли ви будите пити її в натуральному вигляді. Відновлює клітини печінки, використовується при лікуванні гепатиту і цирозу, дає приголомшливі результати.

Але як відомо, це дуже складно, треба знайти відповідного донора, треба, щоб орган прижився і треба мати багато грошей, ну а також знайти лікувальний заклад.

Схожі статті:

 • Небезпечне захворювання цироз печінки: скільки живуть з ним?

  Для кожного звучить як вирок встановлений діагноз цироз печінки, скільки живуть після нього добре відомо. Після цього людина мимоволі падає духом, адже цироз печінки вважається невиліковною...

 • Життя без стресів: 14 нестандартних способів заспокоїти нервыв закладки 62

  Унікальний склад драже RLX не тільки заспокоїть, додасть впевненості і допоможе зібратися з думками, але і наситить Ваш організм необхідними вітамінами і мінералами, зберігаючи здоров'я...

 • Життя після зради чоловіка

  Перетягніть і відпустіть іконку W на іконку Будинок в панелі інструментів браузера, потім натисніть " Так " у спливаючому вікні. ЧелЛов ? ? ?ГостьЧелЛов ? ? ?Звичайно можна, не треба надавати...

 • Життя під напругою: хто копає і будує під ЛЕП

  У цьому одному з районів Домодєдово ще недавно можна було зустріти лише спецтранспорт енергетиків, а тепер гуркоче будівельна техніка. У безпосередній близькості від 110-кіловольтної лінії...

 • життя в Москві, робота. є питання.

  доброго часу! цікавить думка і досвід москвичів і тих людей (приїжджих) які живуть в москві або московської області отже по порядку, хотілося б відповіді в розгорнутому відено можна коротко і...