Австралійські ЗМІ: Х'ю Джекман і його дружина хоче розлучитися

Перетягніть і відпустіть іконку W на іконку Будинок в панелі інструментів браузера, потім натисніть " Так " у спливаючому вікні. В Мережі почали мусуватися чутки про проблеми в шлюбі Х'ю Джекмана і Деборры-Чи Фернес. Один з приятелів пари розповів австралійському тижневику woman's Day, що подружжя проводять все більше часу далеко один від одного (незважаючи на дане колись обіцянку, що вони будуть розлучатися не більше, ніж на 2 тижні) і їм стало нудно разом.

Джекман тут же почав люто заперечувати все плітки, заявивши через свого офіційного представника, що вся інформація на 100 відсотків сфабрикована недоброзичливцями. Але, як кажуть, немає диму без вогню... З чуток, що з'явилися нещодавно в пресі рідною для Х'ю Джекмана Австралії, 48-річний актор зрозумів, що хоче розлучитися з 61-річною дружиною Деборрой-Чи Фернес.

Нібито вони проводять все більше часу порізно і охололи один до одного. За чутками, що з'явилися нещодавно в пресі рідною для Х'ю Джекмана Австралії, 48-річний актор зрозумів, що хоче розлучитися з 61-річною дружиною Деборрой-Чи Фернес. Нібито вони проводять все більше часу порізно і охололи один до одного.

Класика. Простий хлопець одружився на відомому продюсера. Завдяки їй, став суперзіркою. Тепер можна розлучитися і жити з молодою і красивою)) Вона завжди була поруч, коли він боровся з раком, так часто буває в сім'ях пережили подібну трагедію - люди так наїлося болем, що забули як бути щасливими.

Ну цього варто було очікувати, він ще молодий чоловік а вона на жаль вже бабуся. Звичайно йому хочеться молоде тіло, тим паче коли стільки красивих навколо нього крутиться! // Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе полнуюответственность за всі матеріали частково або повністю опубликованныеим за допомогою сервісу Woman.ru.Користувач сайту Woman.гигарантирует, що розміщення поданих ним матеріалів не нарушаетправа третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), ненаносит шкоди їх честі і гідності.Користувач сайту Woman.ru,відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті ивыражает свою згоду на їх подальше використання редакцією сайтаWoman.ru.

Використання та передрук друкованих матеріалів сайту woman.ru можливе лише з активним посиланням на ресурс. Використання фотоматеріалів дозволено тільки з письмової згоди адміністрації сайту. Розміщення об'єктів інтелектуальної власності (фото, відео, літературні твори, товарні знаки тощо) на сайті woman.ru дозволено тільки особам, які мають всі необхідні права для такого розміщення.

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ №ФС77-65950, виданий Федеральною службою з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) 10 червня 2016 року. 16+ 2005-2017 WOMAN.RUВсе матеріали сайту Woman.ru незалежно від форми і дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою власників сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman.ru неможлива без письмового дозволу редакції.

Схожі статті: